Konwerter Lido

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Możliwość wykorzystania najnowszych technologii w księgowości znacznie ułatwia pracę oraz zwiększa efektywność samych pracowników. Kluczowe jest jednak ich odpowiednie, wcześniejsze przeszkolenie. Proces wdrażania nowego programu księgowego nie może polegać na tym, że osoba na takim stanowisku samodzielnie próbuje poznać jego możliwości. Zadaniem każdego pracodawcy jest nie tylko zaopatrzenie zakładu w narzędzia, ale także dbałość o wykorzystanie wszystkich, dostępnych w zakupie możliwości. Można to zrobić w bardzo prosty sposób, mianowicie organizując w firmie cykl szkoleń stanowiskowych oraz korzystając ze wsparcia dostawców.

Realizatorem, którego kadra aktywnie wspiera klienta nabywającego dostępny w ofercie produkt, jest Lido Spółka cywilna Jacek Skalny Marcin Wandzel. Proponuje szereg nowoczesnych rozwiązań dla pionu kadrowego, znajdujących zastosowanie w niemal każdej branży. Podstawą jest wielofunkcyjny konwerter, który jest w stanie zmienić rozszerzenia poszczególnych plików i zapisać je w jednym, rozumianym przez program księgowy formacie. Daje to możliwość dalszej edycji oraz zapisu danych, a co za tym idzie, także ich archiwizacji czy przesyłu, jeśli zachodzi taka konieczność. 

Konwerter można używać także w wielu innych sytuacjach. Poszczególne moduły są w stanie wygenerować dokumenty księgowe, w tym także pliki potrzebne do złożenia w urzędach (np. w skarbówce czy ZUS-ie). Po zmianie formatu można przeprowadzić na przykład import JPK do OPTIMY lub innego narzędzia, z którego na co dzień korzysta szeroko rozumiana księgowość. Cały proces można prześledzić online. Na stronie dostawcy istnieje możliwość podglądu darmowego demo, ukazującego niektóre dostępne funkcje. 

Kadra pomaga użytkownikom konwertera także przy pierwszym uruchomieniu jego pełnopłatnej wersji. Informuje też na bieżąco o wszelkich aktualizacjach. Udostępnia je online, wspierając klientów przy procesie ich pobierania oraz wdrażania do systemu, aby nie doszło do niechcianej sytuacji utraty danych.

Dodano: 17-08-2022
Autor: Ryszard Marciniak
Źródło:
https://www.konwerter.com.pl/products/103/pakiet-jpk_faDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: