Kwiaciarnia „Kwiatem Malowane”

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Kupując kwiaty na groby bliskich osób mamy okazję pokazać, że, mimo ich odejścia, nadal stanowią ważną część naszego życia. Taki gest często wiążę się z Dniem Wszystkich Świętych, rocznicą śmierci lub najcięższym do przyjęcia wydarzeniem, mianowicie pogrzebem. Żegnając kogoś bliskiego, warto oddać mu należytą cześć i szacunek poprzez zorganizowanie eleganckiego pogrzebu oraz udekorowanie grobu piękną wiązanką pogrzebową, sprezentowaną przez najbliższych. Wieńce tworzone przez florystki z kwiaciarni Kwiatem Malowane w wyjątkowy sposób oddają cześć zmarłemu oraz pozwalają na jego godne pożegnanie w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny.

Wieńce pogrzebowe, jako oznaka naszego szacunku i tęsknoty za zmarłym, powinny należycie zdobić miejsce spoczynku. Z tego powodu kwiaciarnia Kwiatem Malowane przygotowuje piękne i delikatne wiązanki pogrzebowe na terenie Łodzi. Subtelne kwiaty ozdabiane są szarfami, a dobierane gatunki spójnie współgrają ze sobą. Na życzenie klientów, na ozdobnych wstęgach mogą znaleźć się również ważne dla rodziny słowa pożegnania lub pamiętne daty urodzenia i śmierci. Aby oszczędzić czasu oraz stresu każdego z Państwa, kwiaciarnia oferuje szybkie przesyłki na terenie całej Łodzi. Zamówienia wykonywane są na życzenie klientów oraz dostosowywane do ich osobistych preferencji i gustu.

Takie kwiaty nadadzą się również do całorocznego ozdabiania grobu oraz z okazji odwiedzin na 1 listopada. Kwiaciarnia oferuje trwałe propozycje wykonane z najlepszych gatunków kwiatów, które będą pięknie prezentować się pośród surowej architektury i atmosfery na cmentarzu. Na stronie internetowej kwiatemmalowane.pl mogą Państwo zapoznać się z dotąd zrealizowanymi zamówieniami przez klientów. Wszystkie wiązanki łączy elegancki wygląd oraz subtelność. Zamawiając wieńce pogrzebowe z kwiaciarni Kwiatem Malowane, każdy klient dostaje gwarancje otrzymania przesyłki na czas w nienaruszonym stanie. Takie rozwiązanie to duża wygoda dla każdej osoby, która nie chce spędzać czasu podczas stania w długich kolejkach na pobliskich cmentarza straganach.

Dodano: 14-11-2018
Autor: Hanna Zalewska
Źródło:
Dodaj komentarz


Dnia 2018-07-12 11:29:14 Krystyna Jankowska napisał:
Wiązanki pogrzebowe to dosyć smutny temat. Ale te wybierane przeze mnie w kwiaciarni "Kwiatem Malowane" są naprawdę idealnie dobrane do sytuacji i po prostu piękne.
Ocena: 3

Również W Pobliżu: