Ł. Słonik Sp. J.

  • Telefon: 731829829
  • WWW: https://growseed.pl/
  • Miejscowość: Bielany Wrocławskie
  • Adres: Słoneczna 4
  • Kod pocztowy: 55-040

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Popularnym i często stosowanym przez doświadczonych kolekcjonerów sposobem na ubogacenie zbioru jest wymiana z innymi hobbystami. Tworzenie personalizowanej listy okazów warto rozpocząć od nabycia większej ilości ziaren jednego rodzaju. Dzięki temu zyskuje się materiał, który można potem wprowadzić do obiegu. Warto tylko upewnić się, że zakupione nasiona są atrakcyjne dla pozostałych osób zajmujących się kolekcjonowaniem. 

Dostawca online, który ogłasza się na stronie growseed.pl, proponuje nasiona różnego rodzaju konopi. Na stanie sklepu znajdują się odmiany indoor i outdor, które zostały odpowiednio poszeregowane, aby ułatwić kupującym poruszanie się po serwisie oraz składanie zamówienia. Niektóre ziarna są dostępne w wersji hurtowej (np. Auto Mazar). Istnieje opcja zakupu od razu 100 sztuk z dostawą pod wskazany adres lub do pobliskiego paczkomatu. Osoby z Wrocławia, Warszawy, Poznania i Bielan Wrocławskich mogą dodatkowo odebrać przesyłkę osobiście, gdyż na terenie tych miast działają punkty stacjonarne, w których wydawany jest zamówiony towar.

Kadra sklepu prowadzi legalną dystrybucję nasion nie tylko na terenie Polski, ale również za granicą. Informacje o kosztach przesłania paczki do krajów Unii Europejskiej lub spoza strefy są podane online. Dostawca realizuje politykę kontroli. Weryfikuje swoich klientów, przyjmując zlecenia tylko od osób, które ukończyły 18 lat i nabywają ziarna wyłącznie do celów kolekcjonerskich. 

Na stronie sklepu znajduje się odnośnik do prowadzonego przez pracowników bloga. Udostępnione tam wpisy zostały przygotowane nie tylko z myślą o hobbystach, ale także o osobach, które chciałyby poznać właściwości konopi i ich wpływ na zdrowie czy wygląd. Przedstawione porady dotyczą też zasad bezpieczeństwa, jeśli chodzi o kupowanie nasion w sieci. Kadra sklepu przestrzega przed zaopatrywaniem się u dostawców proponujących towar z niesprawdzonego źródła. Może się to zakończyć stratą wpłaconych środków, a nawet kradzieżą zgromadzonych na koncie funduszy.

Dodano: 18-10-2022
Autor: Jacek Jankowski
Źródło:
https://growseed.pl/dutch-passion-auto-mazar
https://pl.wikipedia.org/wiki/Marihuana


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: