Lenis Sp. Z O.O

  • Telefon: 61 851 13 05
  • WWW: https://lenis.pl
  • Miejscowość: Poznań
  • Adres: Wierzbowa 6 6
  • Kod pocztowy: 61--85

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Pragnąc zadbać o urodę i młodzieńczy wygląd, wiele osób decyduje się na rozmaite zabiegi pozwalające przywrócić skórze blask. Nowoczesne kuracje odmładzające stosuje klinika dermatologii estetycznej dostępna na stronie lenis.pl. Zatrudnia ona wyspecjalizowany i doświadczony personel, codziennie wykonujący wiele zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających. Świadczy ona usługi o najwyższych standardach. Do każdego pacjenta podchodzi się tutaj indywidualnie, rozumiejąc, że każdy ma nieco inne potrzeby. Poznawczy problem, specjaliści centrum mogą zaoferować konkretne zabiegi odpowiadające oczekiwaniom.

Klinika ta dysponuje świetnej jakości sprzętem, wykorzystywanym od wielu lat w medycynie i dermatologii estetycznej. Jej kosmetolodzy i dermatolodzy doskonale orientują się w trendach i nowoczesnych terapiach. Wśród wielu specjalizacji tego centrum z siedzibą w Poznaniu jest depilacja laserowa wykonywana przy pomocy lasera diodowego Light Sheer Duet. Zabiegi depilacji wykonuje doświadczony zespół, który jako pierwszy wprowadził tę usługę już w 2002 roku i od tamtej pory przeprowadził ich setki.

Wspomniany sprzęt to skuteczne urządzenie wysokiej klasy, które w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą zespołu kliniki potrafi zdziałać naprawdę bardzo wiele. Odpowiednio dobrane parametry zabiegów pozwalają pozbyć się niechcianego owłosienia na długi czas. Urządzenie to należy do grupy najskuteczniejszych aparatów laserowych przeznaczonych do depilacji. Zabieg trwa niezwykle krótko i jest niemal bezbolesny, dlatego nie ma potrzeby stosowania żadnych środków znieczulających.

Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice, z których jedna używana jest do małych powierzchni i trudno dostępnych miejsc, druga natomiast stosowana jest przy usuwaniu owłosienia z nóg, pleców czy brzucha. Dzięki takiemu rozwiązaniu czas zabiegu ulega znacznemu skróceniu. Co więcej, technologia ta pozwala również na przeprowadzenie zabiegu u osób z ciemną karnacją oraz ze skórą wrażliwą, mającą skłonności do pękających naczynek. Sam zabieg polega na zasysaniu skóry, dzięki czemu umożliwia wnikanie wiązki światła w głębsze warstwy. Depilacja tym urządzeniem jest skuteczna i gwarantuje długi efekt przy niższym zużyciu energii i zmniejszeniu bólu.

Pragnąc dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin zabiegu, można kontaktować się z z kliniką telefonicznie, e-mailowo lub za pomocą znajdującego się na stronie formularza. 

Dodano: 11-10-2021
Autor: Lena Kołodziej
Źródło:
https://lenis.pl/depilacja-laserowa/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: