Leon Travel - wynajem autokarów

  • Telefon: 600 370 318
  • WWW: https://leontravel.pl/
  • Miejscowość: Poznań
  • Adres: Wieruszowska 10
  • Kod pocztowy: 60-101

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Doświadczony kierowca, który spędził długie godziny za kierownicą, to gwarancja bezpiecznej i komfortowej podróży. Bardzo często dochodzi do sytuacji, w której osoby, wybierające się na imprezę okolicznościową, taką jak urodziny, wesele, chrzciny czy komunia nie mogą znaleźć dostępnego kierowcy, który posiadałby odpowiednio duże auto i byłby skłonny poświęcić swój czas na przywiezienie gości na planowane wydarzenie. W takiej sytuacji warto zainteresować się ofertą firm przewozowych i wynająć bus wraz z kierowcą. Wynajem busów z Poznania z kierowcą świadczy firma LionTravel, której specjaliści mają wieloletnie doświadczenie na rynku przewozowym.

 

Kierowcy, którzy dowożą pasażerów w umówione miejsca, to specjaliści w swoim fachu. Trasy, które wybierają podczas planowania podróży, są im dobrze znane, dlatego pasażerowie nie muszą się martwić o opóźnienia, które najczęściej wynikają z nieznajomości dróg i otoczenia. Profesjonalne usługi firmy kierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych.

 

Firma przewozowa, której warto zaufać

Z usług firmy, która Klientom proponuję usługę, polegającą na wynajmowaniu busów, może skorzystać każda osoba, która planuje rodzinny wyjazd na wakacje, podróż służbową na terenie Europy czy imprezę integracyjną dla pracowników korporacji. Firma z Poznania świadczy swoje usługi przede wszystkim w zakresie wynajmu autobusów oraz przewozu osób w transporcie autokarowym. Kadrę pracowniczą tworzą wyłącznie wykwalifikowani kierowcy, którzy mają na swoim koncie liczne podróże autokarem. Ponadto charakteryzuje ich poczucie obowiązku oraz wysoka kultura osobista.

 

Firma zwraca swoją uwagę również dobrze wyposażoną flotą pojazdów, pośród których można znaleźć auta takich marek, jak Scania, Mercedes oraz Peugeot. W celu ustalenia ceny oraz terminu należy skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami firmy. Można to zrobić osobiście w siedzibie przedsiębiorstwa, które znajduje się Poznaniu lub skontaktować się telefonicznie.

Dodano: 22-12-2019
Autor: Ryszard Marciniak
Źródło:
https://leontravel.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: