LUPU s.c.

  • Telefon: +48 605 951 060
  • WWW: https://luppopuppo.pl/
  • Miejscowość: Wrocław
  • Adres: Słonimskiego 1
  • Kod pocztowy: 50-304

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Dzieci potrzebują dużo ruchu i ciągłej stymulacji, aby mogły prawidłowo się rozwijać. Każdy maluch chętnie odkrywa nowe miejsca i sięga po nowe zabawki, które dostarczają mu wiedzy o otaczającym świecie i pozwalają na rozwój poznawczy. Zabawa jest dla każdego dziecka codzienną czynnością, podczas której następuje stymulacja wszystkich zmysłów. Dzięki uczestnictwu w zabawach rówieśniczych młody człowiek ma szansę uczyć się zachowań społecznych oraz współpracy w grupie. Luppo Puppo jest siecią wspaniałych miejsc oferujących przestrzeń do kreatywnej aktywności. Również we Wrocławiu znajduje się jedna z sal zabaw dla najmłodszych, dostosowana do potrzeb dzieci w różnym wieku.

Sale są wyposażone w sprzęty i zabawki przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym do wczesnoszkolnego, dzięki czemu zarówno rodzice 3-latka, jak i 6-latka mogą bez obaw zostawić tam swoją pociechę. Sala obejmuje aż trzy poziomy, na których dostępne są różne atrakcje. Najmłodsi użytkownicy z pewnością najbardziej docenią kolorowy basen z piłeczkami, w którym miło spędzą czas, nurkując, podrzucając piłki, próbując pływania na sucho i realizując inne, najbardziej szalone pomysły. Starsze dzieci chętnie korzystają z interaktywnej ścianki świetlnej, chatki piratka, ćwiczą wspinanie na ściance wspinaczkowej, podziwiają podwodny świat podświetlany światłem LED albo biegają swobodnie po placu zabaw. Nad ich bezpieczeństwem czuwa przeszkolona kadra, która ma na uwadze dobro maluchów oraz komfort ich rodziców.

Rodzice czekający na radośnie bawiące się pociechy nie muszą martwić się o własną wygodę. Dla nich przygotowano ciekawą ofertę gastronomiczną w kawiarence. Każdy klient może skorzystać ze znajdującego się tam ekspresu do kawy, powoli popijając aromatyczny napój, obserwując swoje dziecko. Istnieje możliwość wyprawienia w sali zabaw urodzin – dostępne są dwa specjalne pomieszczenia przygotowane do świętowania. Sala jest czynna każdego dnia: od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-21.00, a w niedziele 10.00-18.00.

Dodano: 28-02-2020
Autor: Jacek Jankowski
Źródło:
https://luppopuppo.pl/sale-zabaw/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: