Madejski Spółka Jawna

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Skuteczne oczyszczenie metalowej powierzchni zdecydowanie pomaga w uzyskaniu lepszych efektów malowania, konserwacji i naprawy. Opiłki, kurz, smary wywołują tarcie, a to w przypadku wielu sprzętów jest niewskazane. Mechnicy, specjaliści utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych, stoczniowcy oraz inni profesjonaliści i amatorzy korzystają z najlepszych środków czyszczących. 

Zdecydowanie do tej grupy można zaliczyć zmywacz do hamulców. Choć nazwa wskazuje na dość wąskie zastosowanie, to jednak możliwości tego środka są dużo większe. Można powiedzieć, że jest to preparat uniwersalny, który powinien znaleźć się w każdej szafce warsztatowej.Wersja w sprawy jest bardzo wygodna w zastosowaniu. Dołączono do niej aplikator, umożliwiający dozowanie w mało dostępnych szczelinach. Zmywacz szybko paruje i nie pozostawia śladów na powierzchni, na której był stosowany. 

Aerozol jest produkowany przez firmę Grafen Professional. Instrukcja wskazuje, że środek należy nakładać z odległości kilkunastu centymetrów. W odróżnieniu od innych preparatów w sprayu, może być używany przy różnym ustawieniu puszki. Przed użyciem należy wstrząsnąć opakowaniem kilkukrotnie, aby wymieszać jego zawartość. 

Zmywacz skutecznie czyści i konserwuje metalowe elementy. Narzędzia warsztatowe, mechanizmy maszyn oraz podzespoły samochodowe będą pracowały zdecydowanie dłużej, jeśli przy ich montażu zostanie użyty spray czyszczący. Niebezpieczeństwo tarcia pracujących podzespołów zostanie dodatkowo zminimalizowane. 

Małopolski producent od wielu lat udoskonala skład swoich preparatów chemicznych. Dzięki temu zwiększa się skuteczność ich działania. Lakiery akrylowe kryją dokładniej niż wcześniej, kleje są odporne na wyższe temperatury, a pianki montażowe opierają się działaniu ognia. Na liście skutecznych środków chemicznych są także kosmetyki samochodowe. Pozwalają na dokładne oczyszczenie kokpitu auta, jego tapicerki i elementów plastikowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się także środki do czyszczenia klimatyzacji. 

Dodano: 17-03-2023
Autor: Alicja Dąbrowska
Źródło:
https://grafenprofessional.eu/produkty/zmywacz-do-hamulcow-500-ml/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: