Magdalena Maluje

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Problem poszarzałej, zmęczonej, pozbawionej blasku cery może dotyczyć kobiet w każdym wieku. Dlatego też nawet młode panie mogą skorzystać z Oxygeneo. Zabieg ten jest wykonywany w salonie kosmetycznym mieszczącym się przy ul. Wąwozowej 28 w Koszalinie. Jego opis oraz rezultaty można znaleźć na stronie magdalenamaluje.pl.

Zapisy na wspomnianą kurację przyjmowane są telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail. Właścicielka salonu aktywnie działa w social mediach, publikując tam relacje z codziennej pracy, w tym zdjęcia pacjentek (po uzyskaniu ich zgody na udostępnienie wizerunku) wykonane przed oraz po zabiegu. Różnice są łatwo dostrzegalne już po pojedynczej wizycie, choć kosmetyczka zaleca wykonanie serii w określonych odstępach czasu, wówczas oczekiwany efekt utrzymuje się dłużej.

W gabinecie przeprowadza się także inne kuracje, których celem jest:

  • oczyszczanie skóry i przygotowanie jej do dalszej pielęgnacji,
  • nawilżanie,
  • dotlenianie,
  • poprawa krążenia i odbudowy komórek,
  • spłycanie zmarszczek i bruzd (zarówno mimicznych, jak i spowodowanych utratą gęstości skóry związaną z wiekiem),
  • poprawa kolorytu.

Proponowane zabiegi stanowią uzupełnienie codziennej pielęgnacji skóry twarzy wykonywanej w warunkach domowych. Można z nich korzystać o każdej porze roku. Właścicielka salonu stara się, by klientki czuły się komfortowo podczas wizyty. Dużą uwagę zwraca również na sterylność pomieszczeń oraz urządzeń i narzędzi wykorzystywanych podczas sesji. 

Oferta obejmuje też możliwość rezerwacji terminu na makijaż ślubny (próbny oraz w dniu ceremonii). Kosmetyczka wykonuje go w salonie lub w domu panny młodej. W przypadku konieczności dojazdu do klientki cena usługi jest nieco wyższa i uwzględnia koszt dotarcia na miejsce Właścicielka prowadzi też szkolenia z make-up'u. Mogą w nich uczestniczyć zarówno osoby, które doskonale operują kosmetykami do makijażu, jak i panie pragnące poznać od podstaw zasady i techniki malowania się. Poziom i tematyka kursu są każdorazowo dostosowane do słuchaczek.

Dodano: 11-09-2023
Autor: Hanna Zalewska
Źródło:
https://magdalenamaluje.pl/oxygeneo/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: