La Finezze

  • Telefon: 71 724 50 77
  • WWW: https://lafinezze.pl/
  • Miejscowość: Wrocław
  • Adres: Jelenia 28a
  • Kod pocztowy: 54-242

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Najlepszą wizytówką każdej restauracji są opinie gości, którzy mieli okazję korzystać z usług danego lokalu. Internauci są zazwyczaj bardzo szczerzy, ponieważ internet zapewnia im pozorną anonimowość, dlatego chętnie dzielą się nie tylko pozytywnymi wrażeniami, ale również podkreślają, co jest do poprawy. Wybierając pizzerię La Finezze można liczyć głównie na bardzo dobre recenzje, gdyż ten lokal spełnia wiele wymagań, dotyczących między innymi obsługi klienta, jakości dań, atmosfery panującej w restauracji oraz cen proponowanych przez właścicieli pizzerii.

Jeśli ktoś chce sugerować się opiniami innych klientów, może czytać pozostawione przez nich recenzje na profilu firmowym na Facebooku lub tych zaprezentowanych na stronie internetowej, ale nie tylko. Na witrynie dostępne są również propozycje dań, które cieszą się największą popularnością, toteż nowi klienci mogą szybko dowiedzieć się o najlepszych propozycjach restauracji. Dobrym rozwiązaniem jest także zamówienie pizzy pół na pół, dzięki czemu można spróbować aż dwóch kompozycji smaków jednocześnie. Taka opcja jest możliwa jedynie przy zamówieniu pizzy dużej oraz MEGA.

Puszyste ciasto to zdecydowanie jeden z większych atutów tej pizzerii, jeśli chodzi o realizację zamówionych dań. Oczywiście klienci mają do dyspozycji również ciasto cienkie. Wygodną opcją dla klientów jest również możliwość zamówienia dań na wynos oraz z dowozem. Restauracja dostarcza pizzę do różnych dzielnic Wrocławia, a pełna lista wraz z mapką znajduje się w przeznaczonej do tego zakładce. Dostępne są tam szczegóły, które z pewnością zainteresują klientów planujących korzystać z usług restauracji w tej właśnie formie. Goście dowiedzą się na przykład, jakie rejony miasta objęte są bezpłatną dostawą, a w jakich przypadkach należy dopłacić kilka złotych do rachunku. Pizzeria ustala też minimalne kwoty zamówienia objętych dowozem. Dodatkowo lokal udostępnia listę ofert promocyjnych, z jakich mogą skorzystać klienci zamawiający dania z dostawą do domu.

Dodano: 23-01-2021
Autor: Michalina Borkowska
Źródło:
https://lafinezze.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: