MAREK SOLARZ STUDIO MS

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Posiadanie atrakcyjnego szyldu jest ważnym elementem wizerunku każdej firmy. Przyciąga wzrok i jasno prezentuje nazwę lokalu, do którego trafił klient albo gość. Dlatego tak ważne jest, żeby to nie był zwykły napis, a chwytliwy punkt wyróżniający się na tle konkurencji. Jak to osiągnąć? Warto zdecydować się na litery 3D, które są podświetlane różnymi kolorami i wykonane z ogromną precyzją, zgodnie z założeniami klienta. 

Elementy wykonane są ze stali nierdzewnej. Dzięki nowocześniej metodzie cięcia uzyskuje się cienkie blaszki, które da się formować w dowolne kształty. Poszczególne fragmenty zostają połączone specjalną techniką spawalniczą, zapewniającą trwałość konstrukcji. Całość wykonana jest bardzo szczegółowo. Literki, liczby czy znaki mają różne kolory, oprócz klasycznych, takich jak miedź, złoto czy mosiądz, są dostępne też barwy mniej standardowe. Dodatkowo kolor podświetlenia też jest indywidualnie dobierany pod konkretną realizację i wcale nie musi być jednolity — litery mogą różnić się między sobą albo stosowana jest technika animacji światła. 

Niezależnie, czy firma oferuje usługi, produkty, czy zajmuje się gastronomią — nazwa będzie widoczna z daleka. Kiedyś stosowano kultowe neony, obok których nie można było przejść obojętnie, a dzisiaj są podświetlane litery 3D. To nowoczesny i przy okazji energooszczędny sposób na ten sam efekt. Zaletą wykorzystanego światła LED jest zdecydowanie niższy koszt utrzymania — taka forma oświetlenia ma większą moc niż zwykłe żarówki, przy niższym zużyciu energii elektrycznej, a żywotność wynosi kilka lat. 

Na stronie internetowej litery.m-ar.pl znajdują się zdjęcia z realizacji. Można tam zauważyć, że wykonawca nie uznaje słów "nie da się", bo w swoich projektach przekracza granice. Jeżeli klient nie posiada własnego logo, to stworzony zostanie dla niego indywidualny projekt, który będzie dopasowany do charakteru firmy. Podczas tworzenia wzorca wybrana zostaje czcionka i rozmiar — wszystko zostaje dopasowane bezpośrednio do oczekiwań zleceniodawcy. 

Podświetlona witryna, fasada, wewnętrzna dekoracja — charakterystyczny szyld z nazwą czy logo to dobry pomysł na reklamę.

Dodano: 07-07-2020
Autor: Michalina Borkowska
Źródło:
https://litery.m-ar.pl/podswietlane/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: