Maro Tur

  • Telefon: +48 604 607 912
  • WWW: https://marotur.pl/
  • Miejscowość: Koszalin
  • Adres: Strażacka 1
  • Kod pocztowy: 75--95

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Korzystanie z transportu publicznego to tania i ekologiczna alternatywa posiadania własnego samochodu. Warto więc mieć zawsze pod ręką aktualny rozkład jazdy realizowany przez lokalnego przewoźnika. Rozpiska autobusów kursujących po Koszalinie i okolicznych miejscowościach jest dostępna na stronie internetowej marotur.pl. Podany link to również oferta tras krajowych oraz międzynarodowych. Aby dowiedzieć się, czy realizator świadczy usługi przewozowe do danego miejsca docelowego, należy wpisać nazwę miejscowości do dostępnej online wyszukiwarki i po chwili mieć odpowiedź na swoje pytanie. 

Mieszkańcy Koszalina i okolic mogą zakupić bilety jednorazowe i miesięczne. Sprzedaż prowadzi zarówno serwis internetowy, jak i punkt stacjonarny, zlokalizowany przy ulicy Wolności 18 B w Polanowie. Przewoźnik stara się, by zaproponowane ceny nie były wygórowane, a jakość świadczeń stała na wysokim poziomie. Priorytetem dla zatrudnionych pracowników (zarówno kierowców, jak i osób działających jako zaplecze mechaniczne i administracyjne) jest zapewnienie pasażerom bezpieczeństwa podczas jazdy. W trasę wysyłany jest tabor busów i autobusów, które przeszły pomyślnie kontrolę przeprowadzaną zarówno na zajezdni, jak i w renomowanych warsztatach i punktach diagnostycznych. Dowodem na przeprowadzenie napraw i badań są odpowiednie dokumenty i zaświadczenia, które klient może otrzymać do wglądu.

Oprócz świadczenia usług transportu osób na wybranych trasach firma może zaproponować także wynajem pojazdów na różnego rodzaju wyjazdy zorganizowane (wycieczki, pielgrzymki, wizyty biznesowe). W usługę włączony jest także obsługujący przejazd kierowca. Realizator zaprasza do kontaktu przedstawicieli instytucji publicznych, planujących wyjazdy integracyjne finansowane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Zachęca także do wyboru powyższej oferty dyrektorów placówek oświatowych. Chętnie nawiąże stałą współpracę ze szkołami i przedszkolami, zapewniając bezpieczny przejazd uczniów i wychowanków zarówno na krótkich trasach (wycieczka do kina, teatru muzeum), jak i podczas długich, nawet kilkudniowych wyjazdów. Gwarantuje komfortową jazdę odpowiednio wyposażonymi busami i autokarami z dostępną klimatyzacją, zapleczem sanitarnym oraz strefą multimedialną, pozwalającą na oglądanie filmów w trakcie podróży. 

Dodano: 21-05-2022
Autor: Hanna Zalewska
Źródło:
https://marotur.pl/rozklad-jazdy/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: