MASI dr Mariusz Domagalski

  • Telefon: 534 224 229
  • WWW: https://masi.com.pl
  • Miejscowość: Szczecin
  • Adres: Wielka Odrzańska 30
  • Kod pocztowy: 70-535

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Jedną z najbardziej efektywnych metod redukowania zmarszczek jest zastosowanie nici liftingujących, które dają natychmiastowy rezultat w postaci wypełnienia bruzd i poprawy owalu twarzy. Stanowi ona wspaniałą alternatywę dla chirurgicznych zabiegów liftingujących, jako że nie powoduje żadnych skutków ubocznych, a efekt estetyczny, jaki można zyskać, stosując ją jest długotrwały.

Główną zaletą zastosowania nici liftingujących haczykowych 4D jest to, że stymulują one odnowę kolagenu i syntezę kwasu hialuronowego, dzięki czemu efekt ich działania utrzymuje się aż przez 24 miesiące. Istotne także jest to, że zabieg jest zupełnie bezbolesny i trwa około godziny, w zależności od obszaru, na którym jest wykonywany i ilości wprowadzanych nici i nie wymaga żadnych nadzwyczajnego przygotowania. Wiele osób ucieszy także fakt, że jest to procedura absolutnie bezpieczna, która w razie potrzeby może być powtarzana, gdyż po mniej więcej 24-miesięcznym okresie nici zostają całkowicie wchłonięte przez organizm. Czynność wprowadzenia nici liftingujących nie pozostawia żadnych widocznych śladów, nacięć czy blizn, a jedynie lekki obrzęk i drobne zasinienia, które samoczynnie znikają po około 5-7 dniach.

Wykorzystując nici liftingujące, można poprawić takie defekt urody jak:

· opadające policzki,

· zwiotczała skóra na linii żuchwy,

· głębokie zmarszczki nosowo-wargowe,

· zmarszczki na twarzy, podbródku, szyi i dekolcie,

· opadające piersi,

· zwiotczałe powłoki brzuszne.

Osobny poszukujące klinki medycyny estetycznej, która w zabiegach usuwania zmarszczek i poprawiania wyglądu skóry stosuje nici liftingujące, znajdą w Szczecinie wybitnych specjalistów w tej dziedzinie, stosujących zdobytą wiedzę i doświadczenie do przywracania paniom i panom młodego wyglądu. Na stronie gabinetu masi.com.pl znajduje się formularz kontaktowy, przy pomocy którego można umówić wizytę. Chcąc obejrzeć rezultaty pracy tych lekarzy, można zajrzeć w zakładkę „Media”, gdzie pokazano zdjęcia pań przed i po zabiegach także z wykorzystaniem nici liftingujących.

Dodano: 14-11-2018
Autor: Oliwier Krupa
Źródło:
https://masi.com.pl/medycyna-estetyczna/pdo_barb_4d
http://polki.pl/moda-i-uroda/pielegnacja-ciala,przeglad-nici-liftingujacych,10413197,artykul.html
http://www.snobka.pl/artykul/nici-liftingujace-nowy-hit-medycyny-estetycznej-18814


Dodaj komentarz


Dnia 2018-07-12 11:29:14 Agnieszka Czołek napisał:
Najlepsza klinika medycyny estetycznej dla mnie. Zabieg przeprowadzony idealnie, Pani bardzo miła.
Ocena: 5

Również W Pobliżu: