Mediwa Clinic

  • Telefon: (+48) 510-084-711
  • WWW: https://problemskora.pl
  • Miejscowość: Poznań
  • Adres: Ułańska 19
  • Kod pocztowy: 60-748

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Blizny mogą pojawiać się na skórze na skutek różnych czynników, jak urazy, zabiegi chirurgiczne czy trądzik i prawie zawsze są trudne do zaakceptowania. Mogą być przyczyną dużych kompleksów, zwłaszcza gdy widocznie szpecą skórę, tym bardziej że praktycznie nie da się ich zamaskować, nawet gdy są niewielkie, jak blizny potrądzikowe. W dzisiejszych czasach nie jest to jednak większy problem. Każdy, kto ma tego rodzaju skazy na skórze, może pozbyć się ich skutecznie, trwale i bezpiecznie i odzyskać atrakcyjny wygląd oraz pewność siebie. Co ważne, usuwanie blizn w Poznaniu w ramach oferty zamieszczonej na stronie problemskora.pl możliwe jest w przypadku wszelkich części ciała i twarzy, niezależnie od rozległości i stopnia widoczności skaz, a także tego, czy są one świeże, czy utrwalone.

Świadczenie tak uniwersalnych usług jest możliwe przede wszystkim dzięki temu, że poznańska klinika dermatologii estetycznej dysponuje wieloma technologiami pozwalającymi na przeprowadzanie różnego rodzaju zabiegów. Metody można dobierać do stopnia widoczności blizn, miejsca, w jakim występują, ich rozległości, ale też oczekiwań i możliwości pacjentów.

Kiedy zmiany nie są zaawansowane, dotyczą na przykład dość płytkich blizn potrądzikowych, zwykle sięga się po kwasy, które prowadzą do silnego złuszczenia się skóry, przyspieszają jej regenerację, a także rozjaśniają ją i wyrównują jej koloryt. Doskonałym rozwiązaniem jest też mikrodermabrazja diamentowa, która może być przeprowadzana w ramach serii zabiegów. Ona także powoduje ścieranie wierzchniej warstwy naskórka.

Kiedy zaś problem jest nasilony, dotyczy na przykład blizn po zabiegach chirurgicznych czy wypadkach, można sięgnąć po bardziej radykalne rozwiązania, jak na przykład laser.

Klinika stosuje też takie nietypowe metody na blizny jak osocze bogatopłytkowe, które stymuluje procesy regeneracyjne w skórze, czy też wypełnianie zmian kwasem hialuronowym. Takie zabiegi nie są często spotykane w innych gabinetach, mających znacznie bardziej ograniczoną ofertę jeśli chodzi o niwelowanie tego rodzaju niedoskonałości.

Dodano: 02-04-2021
Autor: Lena Kołodziej
Źródło:
https://problemskora.pl/usuwanie-blizn/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: