Midas s.c. Usługi Zarządcze i Konsultingowe

  • Telefon: 783986995
  • WWW: https://uzkmidas.pl
  • Miejscowość: Kielce
  • Adres: Miła 4
  • Kod pocztowy: 25-612

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Usługi administracyjno - prawne dla osób przebywających czasowo lub na stałe za granicą, ale rozliczające się zarówno z krajowym fiskusem, jak i urzędem skarbowym w nowym miejscu zamieszkania, to obecnie bardzo popularna forma wsparcia, często wybierana przez emigrantów w każdym wieku, również bez względu na ich staż w obcym kraju. Jest to nie tylko znaczna oszczędność czasu, ale przede wszystkim olbrzymia wygoda. Klient, udając się do biura realizującego powyższe świadczenia, aby uzyskać poradę, jak wypełnić dokumenty urzędowe lub jak rozliczyć podatek dochodowy, nie musi samodzielnie analizować podstawy prawnej oraz wytycznych lokalnego lub krajowego ustawodawcy. Może liczyć na kompetencje i umiejętności językowe pracowników realizatora. 

Skorzystanie z oferty profesjonalisty to również pewność, że podatnik nie zostanie wezwany do urzędu w celu dokonania korekty rozliczenia oraz nie będzie on musiał się tłumaczyć przed niemieckimi urzędnikami ze źle odliczonego odpisu podatku. Kwestie finansowe w Niemczech, podobnie jak w Polsce, są poddawane skrupulatnej kontroli i każda nieprawidłowość musi być natychmiast wyjaśniana. Warto pamiętać, że konieczność poprawy zeznania podatkowego opóźnia jego zatwierdzenie, a tym samym podatnik musi dłużej czekać na nadpłaconą nadwyżkę lub inne, należne mu świadczenie.

Biuro może świadczyć także poradnictwo dla Polaków za granicą. Do takiego realizatora można się zgłosić z prośbą o pomoc chociażby przy uzyskaniu dodatku na dzieci (Kindergeld) lub też dopłaty na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Pomoc specjalisty jest więc nieodzowna w naprawdę wielu sytuacjach na obcej ziemi. Warto więc jeszcze w Polsce przeanalizować rynek tego typu usług i nawiązać kontakt z wykonawcą oferującym najlepsze warunki współpracy.

Często wybieraną opcją pomocy jest biuro ogłaszające się na stronie internetowej uzkmidas.pl. Jego kadra to osoby zajmujące się obsługą osób mieszkających i pracujących na terenie Niemiec. Jako doświadczona i podchodząca indywidualnie do każdego klienta firma konsultingowa, może zaproponować wsparcie w szerokim zakresie, począwszy od spraw rozliczeniowych z fiskusem aż po różnego rodzaju zasiłki. Pracownicy porozumiewają się z petentami w języku polskim, posiadają również certyfikaty znajomości języka niemieckiego.

Dodano: 22-11-2021
Autor: Alicja Dąbrowska
Źródło:
https://uzkmidas.pl/oferta/rozliczenie-niemieckiego-podatku-dochodowego/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Podatek_dochodowy_od_os%C3%B3b_fizycznych


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: