MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA

  • Telefon: 669 991 777
  • WWW: https://my-wish.pl/
  • Miejscowość: Stary Broniszew
  • Adres: Kwiatowa 63
  • Kod pocztowy: 42--23

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

W powszechnej opinii uchodzą one za o wartościowsze od tych pochodzących z produkcji maszynowej. Oczywiście chodzi o buty handmade, czyli szyte ręcznie przez utalentowanych rzemieślników. Czy obecnie na rynku, na którym dominuje masowa sprzedaż nastawiona na ilość, w ogóle można je jeszcze kupić? Oczywiście, że tak. Oferuje je rodzinna firma My Wish, którą prowadzą doświadczeni fachowcy. Przedsiębiorstwo powstało z pasji i potrzeby tworzenia. Dlatego w dalszym ciągu specjaliści z tego zespołu dostarczają paniom obuwie piękne i oryginalne, które jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby klientek. Jakie są zalety takiego sposobu produkcji? 

Przede wszystkim idealne dopasowanie do stopy, a co za tym idzie, bezpieczne i przyjemne użytkowanie niepowodujące bólu, odparzeń i odcisków. To także mniejsze uciski, a zatem prawidłowe krążenie krwi. Dokładnie takie obuwie wykonywane jest w tej manufakturze. Zanim specjalista rozpocznie pracę, zbierane są informacje dotyczące dokładnych rozmiarów stopy i to nie tylko jej długości. Klientka dostarcza tych danych dzięki wbudowanemu na stronie kreatorowi, w którym można projektować swój wymarzony model. To duże udogodnienie wykluczające ryzyko niedomówienia podczas komunikacji werbalnej. 

Przedsiębiorstwo idzie jednak dalej. Chcąc oddać w ręce pań możliwie najlepszy i sprawiający przyjemność but, fachowcy nie narzucają tego, jak ma on wyglądać. To również kwestia zależna jedynie od oczekiwań zleceniodawczyni. Może ona wybrać rodzaj materiału, kolor, fason, rodzaj sznurowania lub zapięcia, dodatkowe ozdoby. Wszystko po to, by uzyskać nie tylko wygodę użytkowania, ale również piękny wygląd, który będzie trafiał w gusta i zapewni dobre samopoczucie i pewność siebie. 

Firma gwarantuje najwyższą jakość. W przeciwieństwie do wielkich koncernów produkujących masowo, przedstawiciele tego zespołu dbają o to, by każdy wytwarzany egzemplarz był solidny i stworzony bez błędów. Atutem oferty są również niskie ceny oraz szybka realizacja złożonego zamówienia. 

 

Dodano: 08-07-2020
Autor: Alicja Dąbrowska
Źródło:
https://my-wish.pl/pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Buty
https://pl.wikipedia.org/wiki/Proces_tw%C3%B3rczy_w_projektowaniu


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: