Nova Sp. z o.o.

  • Telefon: +48 61 661 06 20
  • WWW: https://nova.com.pl/
  • Miejscowość: Poznań
  • Adres: Perzycka 83
  • Kod pocztowy: 60-182

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Renomowana firma NOVA oferuje najwyższej jakości produkty przeznaczone do zabezpieczania produktów w sklepach, magazynach, zakładach przemysłowych i wielu innych miejscach wymagających sprawnie działającego systemu ochrony. Dzięki zebranemu doświadczeniu przedsiębiorstwo może zaoferować klientom szeroki wybór różnorodnych urządzeń wyprodukowanych przez cenionych w branży producentów.

Asortyment zawiera między innymi wysokiej klasy, niezawodny ręczny detektor metalu, który jest typowym wyposażeniem pracowników ochrony w rozmaitych punktach kontroli. Urządzenie jest niezwykle czułe, bez problemu wykryje biżuterię, lekarstwa owinięte w folię, broń palną i noże. Proponowany sprzęt jest trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne, ma ergonomiczny uchwyt pasujący do dłoni każdej wielkości. Sprzęt jest wyposażony w wydajne bateria. W zestawie znajduje się także porządny akumulator. Poza tym oferta zawiera także innowacyjne bramka wykrywające metal. Urządzenie można kalibrować (15 niezależnych programów), jest odporne na zakłócenia i posiada wbudowany licznik przejść zapisujący również ilość alarmów. Ponadto firma sprzedaje klipsy zabezpieczające, systemy kamer CCTV, urządzenia antykradzieżowe przeznaczone do otwartych ekspozycji. Warto zapoznać się z całym asortymentem.

Z pewnością ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że podmiot oferuje dowóz zakupionych urządzeń oraz kompleksowe usługi montażowe. Oferta skierowana jest dla klientów z Poznania i okolicy. Zleceniodawcy z innych miast mogą podjąć współpracę z jednym z partnerów przedsiębiorstwa. Podmiot prowadzi także serwis.

Każdy, kto chce mieć pewność, że otrzyma towar zgodny z opisem w terminie, powinien wybrać to przedsiębiorstwo.

Dodano: 25-01-2022
Autor: Robert Czerwiński
Źródło:
https://nova.com.pl/product/reczny-detektor-metaluDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: