OCELIO

  • Telefon:
  • WWW: https://ocelio.pl/
  • Miejscowość: Warszawa
  • Adres: Wiertnicza 70
  • Kod pocztowy: 02-952

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Problemy z układem pokarmowym i różne dolegliwości żołądkowo-jelitowe mogą świadczyć o nietolerancjach pokarmowych. Bardzo powszechnym problemem w obecnych czasach jest nadwrażliwość na gluten. Często towarzyszą jej również inne symptomy, takie jak utrata masy ciała, bóle kości i stawów, zmiany skórne oraz przewlekłe zmęczenie. Tego typu objawów nie należy bagatelizować. Ważne jest, by jak najszybciej zdiagnozować problem, gdyż w wielu przypadkach stosowanie diety eliminacyjnej może znacznie poprawić jakość życia.

Wymienione powyżej symptomy mogą wskazywać zarówno na celiakię, alergię, jak i nadwrażliwość na gluten. Nieprawidłowości te często przyczyniają się do zmian zachodzących w układzie dokrewnym, krwionośnym, kostno-stawowym, nerwowym i rozrodczym. Odpowiednia dieta jest skutecznym sposobem na złagodzenie nieprzyjemnych objawów i zredukowanie niebezpiecznych skutków nietolerancji. Na stronie internetowej ocelio.pl można zaopatrzyć się w różnorodne produkty dla osób zmagających się z tego typu problemami. W ofercie znajdują się słodycze bez glutenu. Mleczne krówki są doskonałą propozycją dla klientów, którzy chcą odżywiać się w sposób świadomy. Z pewnością przypadną do gustu miłośnikom słodkich przekąsek. W asortymencie dostępne jest też pieczywo maca. Stanowi ono dobry zamiennik tradycyjnego chleba. Do jego produkcji wykorzystuje się skrobię ziemniaczaną i tapiokową oraz płatki ziemniaczane. Można go spożywać z humusem, pastami warzywnym, serem i szynką. 

Osoby z nietolerancjami pokarmowymi muszą starannie komponować swoją dietę. Powinni dokładnie analizować skład wyrobów, które kupują. Dzięki rezygnacji z niektórych produktów mogą uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości jelitowych.

Dodano: 29-10-2023
Autor: Mateusz Konieczny
Źródło:
https://ocelio.pl/bezglutenowe-przekaski-i-slodyczeDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: