ODZYSKAMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Wiele towarzystw ubezpieczeniowych ma tendencję do zaniżania kwoty należnego odszkodowania. W takim przypadku można skorzystać z usług specjalnych firm, które zajmują się odkupywaniem praw do ubiegania się o odszkodowanie.

Osoby poszkodowane mają możliwość odwołania się od decyzji ubezpieczyciela poprzez napisanie odpowiedniego pisma. Zgłoszenie powinno zawierać między innymi opinię rzeczoznawcy, która potwierdzi prawo do ubiegania się o większą kwotę zadośćuczynienia, a także szereg innych dokumentów. W przypadku odwołania się od decyzji wydanej w sprawie wypadku samochodowego niezbędne jest dołączenie na przykład faktury potwierdzającej rzeczywiste koszty naprawy pojazdu oraz informacji o cenach poszczególnych części. Należy wiedzieć, na jakiej podstawie prawnej można ubiegać się o zwiększenie kwoty odszkodowania. Cały proces jest niezwykle pracochłonny, dlatego dużo osób decyduje się na oddanie sprawy podmiotowi, w którego ofercie znajduje się odkup szkód. Takimi usługami zajmuje się przedsiębiorstwo opisane na stronie internetowej odzyskamyodszkodowanie.pl. Firma działa w sposób w pełni legalny, a także profesjonalny. Każdego klienta traktuje indywidualnie. Przeprowadzenie weryfikacji danego przypadku jest darmowe. Z usług mogą skorzystać z osoby, które w ciągu ostatnich 3 lat uczestniczyły w wypadku. Gdy klient zdecyduje się przenieść prawo do niewypłaconej części odszkodowania, przedsiębiorstwo od razu przekazuje mu określoną część należności.

Skorzystanie z usług tej firmy nie wpływa na dotychczasową umowę z danym towarzystwem ubezpieczeniowym. Klient nie ponosi także żadnych kosztów. Warto podkreślić, że z oferty mogą skorzystać nawet te osoby, które już zaakceptowały propozycję firmy ubezpieczeniowej, a nawet otrzymały pieniądze. Przeszkodą nie jest nawet fakt zezłomowania pojazdu czy dokonania naprawy wszystkich szkód. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty wystarczy skontaktować się z przedstawicielami tego przedsiębiorstwa telefonicznie, e-mailowo lub za pomocą chatu.

Dodano: 24-12-2022
Autor: Robert Czerwiński
Źródło:
https://odzyskamyodszkodowanie.pl/odkup-odszkodowan/



Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: