OL-FOL

  • Telefon: 58 692-05-70
  • WWW: https://ol-fol.pl/
  • Miejscowość: PRUSZCZ GDAŃSKI
  • Adres: Nowowiejskiego 22B
  • Kod pocztowy: 83-000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Producenci folii oferują szereg artykułów wykorzystywanych w warunkach domowych oraz w firmach, przykładowo do owijania przesyłek. Zalicza się do nich folię stretch, o dużej elastyczności, która odznacza się łatwością użytkowania i niewygórowaną ceną. Stanowi podstawę wielu magazynów i firm przeprowadzkowych, ponieważ zabezpiecza mienie i ułatwia transport rzeczy, również tych wykonanych z delikatnych materiałów. Nie pozostawia śladów na powierzchni, nie brudzi się i występuje w wielu wariantach kolorystycznych.

Jest to artykuł bezwonny, który nie wpływa na smak czy zapach jedzenia, co sprawia, że bywa używany w kuchniach lub sklepach spożywczych czy mięsnych. Owija się nim wędliny, sery oraz pozostałe produkty, które są chronione przed wilgocią i działaniem czynników zewnętrznych. Można go zamówić na witrynie ol-fol.pl, należącej do firmy współpracującej z przedsiębiorcami o różnych potrzebach. Folia stretch B2B, jaką zamawiają, odznacza się nienaganną jakością i jest nabywana przez wzgląd na nieskomplikowaną aplikację.

Zainteresowani wybierają spośród folii ręcznych i maszynowych, które zabezpieczają towar przed zniszczeniem. Stabilizują ładunki umieszczane na paletach i sprawdzają się w centrach dystrybucji lub logistycznych. Znaczna część z nich decyduje się na te w kolorze czarnym. Chronią one bowiem przed spojrzeniami osób trzecich, co przydaje się w przypadku produktów o dużej wartości, mogących stanowić zachętę dla złodziei.

Do produkcji folii wykorzystano polietylen, czyli tworzywo sztuczne o dużej elastyczności, które sprawdza się w pomieszczeniach, w których panują ujemne temperatury. Nie niszczy się pod wpływem wilgoci, a na dodatek spowalnia procesy psucia się żywności. Niektórzy wykorzystują ją w ogrodach do ochrony roślin przed chłodem lub działaniem czynników atmosferycznych. To uniwersalny wyrób wykorzystywany przez przedstawicieli różnych branż, który jest niepodatny na przedzieranie. Przydaje się między innymi podczas zabezpieczania sprzętów RTV i AGD jak oraz szklanych butelek, przygotowywanych do transportu.

Dodano: 29-11-2022
Autor: Mateusz Konieczny
Źródło:
https://ol-fol.pl/folia-stretch/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: