Owoce dla firm

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Biuro to miejsce, w którym pracownicy przebywają każdego dnia przez wiele godzin. Warto więc zrobić wszystko, by było ono przyjazne i przywoływało możliwie jak najlepsze skojarzenia. Z tego względu część przedsiębiorców wręcza podwładnym bony upominkowe, rozmaite gadżety czy premie. Ostatnimi czasy na popularności zyskują też skrzynki owoców dostarczane do biur w Szczecinie. Można je zamówić na stronie owocedlafirm.pl, którą prowadzi zaufana firma zapewniająca terminowe dostawy, elastyczną ofertę oraz niewygórowany cennik.

Jest to ciekawa forma pozapłacowego docenienia pracowników, którą interesują się zazwyczaj osoby zarządzające dużymi przedsiębiorstwami. Zdrowy tryb życia, na który składa się przede wszystkim odpowiednie odżywianie się, przekłada się na lepszą kondycję, samopoczucie oraz koncentrację. Wszystko to wpływa na wydajność pracowników, dlatego rozpoczęcie współpracy z powyższą firmą można potraktować jak inwestycję, która z pewnością zwróci się po jakimś czasie. Owoce zastępują niezdrowe i kaloryczne przekąski, takie jak batoniki czy ciastka, a dodatkowo doskonale smakują.

Pracodawca zamawiający owoce do biura pokazuje, że dobro podwładnych nie jest mu obojętne. Z tego względu pracownicy są mniej skłonni do zwalniania się i przechodzenia do konkurencji. Wszystko to sprawia, że osoby prowadzące firmy nie muszą przeprowadzać kolejnych rekrutacji ani szkoleń, co zabiera czas. Codzienna dawka witamin, jaką zapewniają owoce, poprawia samopoczucie oraz zwiększa efektywność podczas wykonywania zawodowych obowiązków.

Oczywiście na tym zalety takiej usługi się nie kończą. Regularne spożywanie owoców wpływa na odporność organizmu, a to dzięki witaminom A, B, C lub E znajdujących się w składzie. Wszystko to sprawia, że pracownicy rzadziej chorują, przez co firmy nie są stratne. Zazwyczaj przedsiębiorcy podejmują długofalową współpracę, polegającą na dostarczaniu owoców raz lub dwa razy w tygodniu. Można też zamawiać je podczas specjalnych okazji, takich jak konferencje czy spotkania biznesowe odbywające się w biurze.

Dodano: 30-11-2020
Autor: Stanisław Rutkowski
Źródło:
http://owocedlafirm.pl/swieze-owoce/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: