Perspektywa - Studio Rysunku

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Każdy, kto marzy o karierze architekta, projektanta wnętrz, grafika, malarza, rzeźbiarza czy scenografa, musi mieć talent do rysowania. Sam talent jednak nie wystarczy, jeśli chce się zdobyć miejsce na uczelni takiej jak ASP czy na architekturze renomowanych uczelni, chociażby takich jak Politechnika Warszawska. Oprócz daru trzeba posiąść także znajomość różnych technik.

Niemal każdego roku o indeksy na wydziałach architektury i kierunkach artystycznych walczą tysiące kandydatów, z których tylko nieliczni się dostają. W większości są to osoby, które doskonaliły swoje umiejętności na lekcjach rysunku i potrafią posługiwać się różnymi technikami. Wielu z nich uczęszczało na lekcje prywatne, ale są także tacy, którzy zdecydowali się na kurs rysunku w Warszawie w placówce od dwunastu lat prowadzącej kursy podstawowe i zaawansowane dla gimnazjalistów i licealistów. Nie znaczy to, że w takim kursie nie mogą uczestniczyć osoby zajmujące się rysunkiem jako hobby, gdyż i dla nich znajdzie się tam miejsce. Na temat warunków przyjęcia i samej szkoły można poczytać, wchodząc na stronę kursrysunku.net.

Czego może się spodziewać osoba przystępująca do takiego kursu?

Przede wszystkim ma ona zagwarantowane uczestnictwo w niewielkiej grupie, w której wykładowca doskonale rozpoznaje potrzeby każdego z kursantów i stara się mu pomóc w zdobyciu konkretnych umiejętności. Kadra wykładowców składa się na ogół z absolwentów PW i ASP, którzy pracują w zawodzie i doskonale znają wymagania egzaminacyjne uczelni. Każdy z uczestników płaci tylko za jeden dzień zajęć w tygodniu, ale może przychodzić na bezpłatne konsultacje, fakultety, konkursy i próbne egzaminy grupy zaawansowanej. Zlecone zadania domowe mogą być także konsultowane online.

Poza wspomnianymi wyżej zaletami wymienić należy także możliwość wzięcia udziału w zajęciach plenerowych w Warszawie lub okolicach, spotkania ze studentami interesujących kursantów uczelni, a także dostęp do archiwum najlepszych prac egzaminacyjnych z Wydziału Architektury PW. 

Zajęcia te to nie tylko zdobywanie umiejętności, ale także przygoda, podczas której każdy uczestnik może dowiedzieć się czegoś o sobie i nauczyć się myśleć kreatywnie.

Dodano: 24-05-2019
Autor: Hubert Marciniak
Źródło:
https://kursrysunku.net/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: