PH LINDA

  • Telefon: 608 499 389
  • WWW: http://phlinda.com.pl
  • Miejscowość: Przeźmierowo
  • Adres: Brzozowa 18
  • Kod pocztowy: 62-081

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Niektórzy posiadacze samochodów osobowych rezygnują z podróży własnym autem i wybierają busy. Sytuacja ta nie powinna dziwić, ponieważ z łatwością mieszczą one większą grupę osób i zapewniają maksimum komfortu nawet podczas najdłuższych podróży. Nowoczesne busy do Niemiec odjeżdżają z Poznania. Dysponuje nimi przedsiębiorstwo PH Linda, czyli firma funkcjonująca na rynku od dłuższego czasu, której priorytetem jest zagwarantowanie wszystkim pasażerom bezpieczeństwa oraz wygody. To świetne rozwiązanie dla wycieczek, znajomych oraz większych rodzin wybierających się na wakacje lub opuszczających kraj w celach zarobkowych. Korzystają z niego także organizatorzy pielgrzymek lub wyjazdów integracyjnych.

Pojazdy te są wybierane ze względu na szereg zalet, jakimi się charakteryzują. W ich wnętrzach umieszczono ogrzewanie i klimatyzację, dzięki czemu podróż o każdej porze roku jest przyjemnym doświadczeniem. Pasażerowie chwalą sobie bezpośredni dojazd do celu. Dzięki temu nie zaprzątają swojej głowy przesiadkami, które w obcych miejscach bywają stresujące i zajmują czas.

Ofertą przedsiębiorstwa interesują się osoby, które nie chcą samodzielnie prowadzić samochodu przez wiele godzin. Wymaga to bowiem nieustannego skupienia, co męczy. Kierowcy zatrudnieni w firmie znają pokonywane trasy i wiedzą, które odcinki drogi wymagają szczególnej uwagi. Są to osoby kompetentne, opanowane oraz dbające o robienie regularnych postojów, podczas których można skorzystać z toalety.

Busy to znakomita i o wiele tańsza alternatywa dla samolotów. Znajdują one zastosowanie wśród pasażerów planujących wzięcie ze sobą dużej ilości bagażu, za który należałoby dopłacić na lotniskach. Koszty te są również mniejsze w porównaniu do jazdy własnym autem, a to ze względu na wysokie ceny benzyny oraz dodatkowe opłaty związane między innymi z poruszaniem się po autostradach. Stali klienci przewoźników mogą liczyć na atrakcyjne rabaty, szeroki wybór połączeń krajowych i międzynarodowych oraz udogodnienia, takie jak systemy audio i video umilające podróż.

Dodano: 30-03-2022
Autor: Jacek Jankowski
Źródło:
http://phlinda.com.pl/oferta/przewozy-miedzynarodowe/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: