PHU Paweł Kamaszewski

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

P.H.U. Paweł Kamaszewski spełnia oczekiwania wszystkich klientów, którzy lubią korzystać z rozwiązań gwarantujących oszczędność czasu oraz wygodę. Przedsiębiorstwo prowadzi przede wszystkim skup wywrotek. Z tej możliwości często korzystają firmy budowlane, które pragną wymienić flotę służącą głównie do załadunku i wyładunku surowców. Wówczas mogą one sprzedać swoje dotychczasowe, używane sprzęty, za które otrzymają atrakcyjne wynagrodzenie, jakie następnie przeznaczą na zakup nowej wywrotki. Opisywana firma dysponuje oczywiście skupionymi urządzeniami, dlatego warto nieco bliżej przyjrzeć się ten ofercie. Być może pośrednik handlowy zaproponuje Ci ciekawy zamiennik Twojego sprzętu.

Przedsiębiorstwo skupuje nie tylko wywrotki, lecz również:

  • samochody ciężarowe,
  • naczep samochodowych,
  • ciągników siodłowych.

W każdym przypadku możesz liczyć na wieloetapowe podejście do transakcji. Wszystko zaczyna się oczywiście od bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny. Wówczas dowiesz się, ile wart jest pojazd który chcesz sprzedać na skupie. Analiza wywrotki jest możliwa dzięki odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu pracownika firmy, który doskonale oceni stan techniczny i potencjał pojazdu, a następnie zaproponuje Ci konkretną kwotę. Warto dodać, iż wycena odbywa się w wybranym przez klienta miejscu. Może być to na przykład ten sam adres, pod którym urządzenie będzie do odbioru w przypadku chęci skorzystania z oferty.

Przedsiębiorstwo wyróżnia się również warunkami dotyczącymi płatności oraz ubezpieczenia OC, które w przypadku sprzedaży należy wypowiedzieć. Z kolei jeśli chodzi o rozliczenie się za sprzedaną wywrotkę, firma może zaproponować Ci przelew bankowy lub płatność w gotówce.

Na stronie internetowej znajduje się szereg zakładek, które informują o poszczególnych elementach oferty. Na jednej z podstron dostępne są numery telefonów do każdego pośrednika zatrudnionego w przedsiębiorstwie. Każdy z nich chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawi Ci korzystne warunki współpracy.

Dodano: 18-08-2020
Autor: Robert Czerwiński
Źródło:
https://skupciezarowe.com/skup-ciezarowek/wywrotki/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: