PIT BIKE STORE

  • Telefon: 795 198 922
  • WWW: https://sklepkayo.pl/
  • Miejscowość: Poznań
  • Adres: Stanisława Zwierzchowskiego 7
  • Kod pocztowy: 61-248

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Jazda motocyklami typu pit bike to rozrywka praktycznie dla każdego, niezależnie od wieku. Niektóre egzemplarze są dostosowane do potrzeb nawet małych dzieci, więc jest to aktywność dla całej rodziny. Aby mieć pewność, że zabawa będzie bezpieczna, należy kupić dobrej jakości jednoślad oraz niezbędne akcesoria. Czy warto wybrać modele z serii Supermoto?

Proponowane maszyny są uniwersalne, świetnie sprawdzą się zarówno u osób początkujących, jak i zaawansowanych. Wytrzymała konstrukcja sprawia, że można nimi jeździć na hali, torach wyścigowych oraz w trudnym terenie. Ponadto motocykle produkowane przez Kayo wyróżniają się doskonałą zwrotnością i wydajnym silnikiem, który umożliwia pokonywanie różnych przeszkód na trasie. Z pewnością ważną informacją dla wielu rodziców będzie fakt, że motocykle z tej serii dobrze sprawdzą się zwłaszcza u najmłodszych.

Świetnym rozwiązaniem dla dziecka w wieku od pięciu do dziesięciu lat będzie model MRF 80 RUNNER, który ma półautomatyczną skrzynie biegów, więc nie trzeba korzystać ze sprzęgła, co ułatwia dozowanie prędkości. Poza tym maszyna została wyposażona w porządne amortyzatory. Natomiast dla dorosłych, którzy szukają mocniejszego motocyklu, który pozwoli na jazdę po błocie, producent przygotował model MRF 140. Warto zaznaczyć, że wysokość siedzenia to 83 cm, więc sprawdzi się u osób wysokich. Jednoślad ma wydajny silnik o mocy 12 km.

Sklep działający pod adresem internetowym sklepkayo.pl oferuje doskonałej jakości motocykle. Oferta zawiera rozmaite modele typu pit bike, dirt bike oraz quady. Dodatkowo podmiot sprzedaje oleje oraz części zamienne. Warto zrobić zakupy w sprawdzonej firmie, która sprzedaje wyłącznie maszyny najwyższej jakości.

Dodano: 18-12-2023
Autor: Hanna Zalewska
Źródło:
https://sklepkayo.pl/pl/23-pit-bike-kayo-supermotoDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: