Planeta Budowlana - Centrum maszyn budowlanych i agregatów malarskich.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Życie we współczesnym świecie zmusza do ciągłego pośpiechu. Dlatego i osoby przystępujące do budowy domu czy innego obiektu pragną szybko i sprawnie załatwiać formalności, a także robić zakupy w jednym miejscu i jeszcze mieć bogaty wybór. Nic więc dziwnego, że szukają sklepów, w których każdy klient, bez względu na budżet przeznaczony na ten cel, znajdzie artykuły odpowiadające jego potrzebom. Ponieważ oferty zwykle są bardzo zróżnicowane, oczekują także, że obsługa sklepu podpowie dobre rozwiązania i postara się dostarczyć towar transportem firmy.

Większość tych warunków spełnia hurtownia budowlana działająca w branży od kilkunastu lat. Prowadzi też niezwykle przydatną bazę wiedzy dla osób niezwiązanych z tą branżą. Wsłuchuje się w oczekiwania i na podstawie głosów klientów kompletuje asortyment w taki sposób, aby zadowolić inwestorów z zasobnym, jak i szczuplejszym portfelem. Wystarczy odwiedzić stronę planeta-budowlana.pl, aby znaleźć tysiące różnych materiałów do budowy i wykończenia wnętrz i elewacji, czy wykonania wszelkich instalacji.

Poza materiałami do wzniesienia ścian i fundamentów oferta sklepu obejmuje również:

  • agregaty natryskowe do szpachli, farb i pianki PUR,
  • kompresory, szlifierki i odkurzacze budowlane,
  • elektronarzędzia renomowanych marek,
  • sprzęt dla płytkarzy, malarzy i innych fachowców,
  • drabiny i rusztowania,
  • oświetlenie sprawdzające się na budowach,
  • chemię budowlaną.

Aby klienci nie musieli szukać specjalistów serwisujących i naprawiających zakupione w firmie elektronarzędzia, hurtownia ta zdecydowała się również na prowadzenie serwisu, gwarantując szybką realizację zleceń. Prowadzi też wynajem urządzeń natryskujących oraz szkolenia z ich obsługi. Jednym słowem, świadczy kompleksowe usługi, starając się sprostać oczekiwaniom.

Dodano: 14-03-2023
Autor: Hanna Zalewska
Źródło:
https://planeta-budowlana.pl/
https://kb.pl/porady/ranking-marketow-budowlanych-ktory-oferuje-towary-najwyzszej-jakosci/
https://poradnikowy.net/ktory-market-budowlany-jest-najtanszy/


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: