PMLOG PIOTR BORKOWSKI-ZIELIŃSKI

  • Telefon: 600 334 298
  • WWW: https://pmlog.pl/pl
  • Miejscowość: Pruszcz Gdański
  • Adres: Chopina 7c
  • Kod pocztowy: 83-000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Poszukiwanie tanich, a jednocześnie dobrej jakości komponentów produkcji wymaga rozszerzenia zakresu sprawdzania ofert także o rynki wschodnie. Mowa tutaj nie tylko o krajach wschodniej Europy, ale przede wszystkim o Chinach. Z uwagi na olbrzymie możliwości wytwarzania konkretnych elementów oraz ich niski koszt, skorzystanie z opcji dostaw z terenu wspomnianego państwa azjatyckiego jest dla polskiego przedsiębiorcy świetną inwestycją. Jedynym minusem można uznać konieczność znalezienia realizatora, który podejmie się przeprowadzenia całego transportu.

W Polsce powyższe usługi świadczy firma PMLOG Piotr Borkowski z siedzibą w Pruszczu Gdańskim. To międzynarodowy wykonawca świadczeń związanych z szeroko pojmowaną logistyką. Specjalizuje się w dowozie i przywozie produktów typu drobnica lub też towarów wielkogabarytowych. Tego typu uniwersalność jest bardzo doceniana przez przedsiębiorców, którzy nie muszą dzięki niej poszukiwać oddzielnie realizatora do dużych, czy też małych transportów.

Pracownicy wspomnianej firmy dbają, by koszty usługi logistycznej były jak najniższe, co również jest mile widziane u klienta. Proponują przewóz towarów w formie intermodalnej, czyli z wykorzystaniem co najmniej dwóch rodzajów środków komunikacji. Zazwyczaj jest to samochód dostawczy o odpowiednim tonażu, firma wykorzystuje także transport kolejowy do Chin lub innego miejsca docelowego. To najtańsze obecnie opcje, jakie realizator zajmujący się w profesjonalny sposób logistyką, może zaprezentować swojemu klientowi. 

Wybierając ofertę powyższego wykonawcy, zamawiający ma pewność, że zamówiony asortyment zostanie dostarczony na miejsce rozładunku w terminie oraz z zachowaniem wszelkich wymogów prawno - celnych. Kierowcy i spedytorzy doskonale orientują się w kwestiach administracyjnych związanych z cłem lub innymi opłatami eksportowymi i importowymi, dlatego nie ma obawy, że jakiekolwiek braki w tym zakresie będą skutkować przetrzymaniem towaru podczas odpraw granicznych. Jest to bardzo istotne, gdyż nie zaburza całego procesu logistycznego i nie wpływa na opóźnienia produkcji. 

Dodano: 27-05-2021
Autor: Alicja Dąbrowska
Źródło:
https://pmlog.pl/pl/transport-z-chinDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: