Polisa Portal

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Ubezpieczenie OC to podstawa przedsiębiorców prowadzących firmy budowlane. Osoby te nie są bowiem w stanie nieustannie kontrolować działań pracowników, a mimo tego odpowiadają za ich błędy. Pomyłki mogą zdarzyć się każdemu, dlatego warto zawczasu nabyć odpowiednią polisę, która pokryje ewentualne roszczenia, uchroni przed niespodziewanymi wydatkami i ułatwi prowadzenie biznesu. Ubezpieczenie dla branży budowlanej przydaje się w sytuacjach, w których przedsiębiorca niewłaściwie oszacował wartość zlecenia, przez co jest stratny. Znajduje ono zastosowanie również w przypadku błędów popełnianych przez projektantów przed rozpoczęciem budowy.

Właściciele tego typu firm interesują się między innymi ubezpieczeniem technicznym sprawdzającym się zawsze wtedy, gdy podczas robót wykorzystywane są drogie sprzęty. Chroni ono także podwładnych w momencie doznania urazów w trakcie stosowania maszyn. W takich sytuacjach towarzystwa ubezpieczeniowe są zobowiązane do wypłaty stosownej sumy przeznaczonej na leczenie, rehabilitację lub dojazd do placówek medycznych. Polisy są przeznaczone dla właścicieli spółek prawa handlowego oraz osób fizycznych prowadzących działalność innego typu.

Ubezpieczenia nie koncentrują się jedynie na jednym kontrakcie, co oznacza, że obejmują całą działalność zawodową przedsiębiorstwa. Korzystają z nich podwykonawcy oraz podwładni, z którymi właściciel firmy podpisał umowy. Przydają się one w razie nieprzewidzianych wydarzeń, takich jak włamania, kradzieże, huragany, powodzie, pożary, osunięcia ziemi czy eksplozje.

Na OC firmy budowlanej składa się też polisa montażowa. Oferuje ją firma PolisaPortal, czyli doświadczone przedsiębiorstwo cenione za kompleksową pomoc, fachowe doradztwo i konkurencyjny cennik. Polisy są dopasowywane do indywidualnych potrzeb klientów oraz do budżetu, jakim dysponują. Ich suma zależy przede wszystkim od maszyn i narzędzi wykorzystywanych przez pracowników, stopnia zaawansowania robót budowlanych, wielkości prowadzonej firmy oraz wartości prac kontraktowych.

Dodano: 23-11-2021
Autor: Lena Kołodziej
Źródło:
https://polisaportal.pl/ubezpieczenie-firmy-budowlanej/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: