P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla

  • Telefon: +48 607 10 28 55
  • WWW: https://zaginarki.net/
  • Miejscowość: Kęsowo
  • Adres: Kolejowa 8c
  • Kod pocztowy: 89-506

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Zastosowanie blachy jako materiału eksploatowanego w wielu gałęziach przemysłu w ostatnich latach znacznie wzrosło. Obecnie korzysta się z niej wszędzie tam, gdzie konieczne jest wykonanie szczelnej, trwałej oraz łatwej do dopasowania warstwy wierzchniej. Uniwersalność blachy z powodzeniem znajduje swoje zastosowanie w dekarstwie oraz różnego rodzaju wykończeniach budowlanych. Dzięki jej giętkości łatwo jest dobrać kształt płatów do powierzchni dachu, obramowania, rynien czy elementów dekoracyjnych. 

Dużym plusem jest także fakt, że blachę bardzo łatwo jest pomalować na wybrany kolor. Struktura tego materiału jest gładka, nie wpija farby, dzięki czemu do pokrycia całej powierzchni często wystarcza tylko jedna warstwa podkładu o wybranej barwie. To duża oszczędność w porównaniu na przykład do drewna, które niejednokrotnie wymaga zastosowania co najmniej kilku nałożeń koloru.

Jako podstawowy sprzęt do obróbki blachy występuje obecnie zaginarka i giętarka. To funkcjonalne konstrukcje, które charakteryzuje mocna, stalowa rama oraz walce zdolne do oddziaływania z odpowiednią siłą na arkusz, by nabrał on oczekiwanego kształtu i wyglądu. Ich atutem jest prostota użytkowania, co sprawia, że nie trzeba specjalnych uprawnień do ich obsługi. Wystarczy szkolenie stanowiskowe oraz nieco doświadczenia, by samodzielnie przycinać i wycinać blachę na dowolny wymiar. To doceniane ułatwienie, gdyż pozwala na przyuczenie pracownika do danej czynności bez konieczności wysyłania go na odpowiednie kursy.

Poleca się zakup tego rodzaju urządzeń jako wyposażenie firm budowlanych, wykończeniowych, dekarskich, instalatorskich zajmujących się montażem paneli fotowoltaicznych. Warto tylko upewnić się co do jakości i wytrzymałości danego sprzętu. W tym celu należy wybrać sprawdzonego dostawcę, który daje odpowiednią gwarancję za swoje produkty. 

Rękojmię sprawności i bezawaryjności swojego asortymentu daje firma, która ogłasza się na stronie internetowej zaginarki.net. To doświadczony realizator zleceń, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta XXI wieku.

Dodano: 12-06-2021
Autor: Mateusz Konieczny
Źródło:
https://zaginarki.net/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: