PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Wejścia do studni betonowych czy stalowych oraz na przykład do różnego rodzaju systemów kanalizacji zawsze wymagają oczywiście zastosowania specjalnych stopni złazowych. Jest to element niezwykle ważny, który bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo ludzi zajmujących się przeglądami, bądź serwisowaniem tych instalacji. Same stopnie powinny być wykonane z solidnych materiałów, przede wszystkim odpornych na działanie wilgoci. Istotne jest również to, aby posiadały one odpowiednie wykończenie, ograniczające do absolutnego minimum ryzyko poślizgnięcia się i gwarantujące doskonałą przyczepność dla nóg. Ostatnim ważnym elementem jest sam montaż do ściany studni. Dobrej jakości tuleja montażowa musi być równie odporna na trudne warunki, a przy tym zapewniać stabilne połączenie stopnia z powierzchnią, do której jest on zamocowany.

Produkcja prostych i niezawodnych systemów montażowych

Takie właśnie rozwiązania można znaleźć w ofercie doświadczonej firmy PrefEKO, z której asortymentem warto zapoznać się już teraz. Nowoczesne systemy produkowane przez firmę bezpośrednio w Polsce gwarantują bezpieczeństwo korzystania ze stopni oraz doskonałą ich wytrzymałość. Tuleje montażowe wykonane z bardzo mocnego materiału idealnie pasują do wysokiej jakości stopni, które również znajdują się w ofercie. Odpowiednio wyprofilowane wypustki w tulejach idealnie pasują do zakończeń samych stopni. Montaż jest bardzo prosty, realizowany na wcisk, a uzyskane w ten sposób połączenie trwałe i pewne.

Wyłącznie wysokiej jakości materiały

To, co cechuje ofertę, którą można dokładniej poznać na stronie internetowej prefeko.com.pl, to przede wszystkim dbałość o szczegóły i korzystanie z najlepszych jakościowo materiałów. Elementy do osadzania stopni złazowych charakteryzują się wieloletnią żywotnością, ale jednocześnie sprzedawane są w konkurencyjnych cenach. Korzystanie bezpośrednio z oferty producenta daje możliwość zamawiania tych produktów w hurtowych ilościach i idealnie dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Dodano: 14-11-2018
Autor: Łucja Walczak
Źródło:
Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: