Prestige Clinic

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

W ofercie gabinetów medycyny estetycznej znaleźć można szereg zabiegów, które nie tylko eliminują problem, z jakim boryka się pacjent, lecz także podnoszą jego poczucie własnej wartości. Jednym z takich zabiegów jest depilacja laserowa, która w Wałbrzychu, w klinice Prestige Clinic, wykonywana jest zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Polega ona na usunięciu niechcianego owłosienia, ze wskazanej przez pacjenta części ciała.

Laser, dzięki wysyłanym wiązkom światła, uszkadza melaninę w mieszku włosowym. Zaletą tej metody jest to, że laser wnika w głąb skóry, niszcząc również cebulkę włosa. Dzięki temu pacjent przez długi czas może cieszyć się gładką skórą. Co istotne, depilację taką można wykonywać o każdej porze roku - zarówno latem, jak i zimą - a także niezależnie od karnacji oraz koloru włosów.

Choć depilacja laserowa jest zabiegiem bezpiecznym, istnieje kilka przeciwwskazań do jej wykonania. Nie mogą z niej skorzystać osoby ze świeżą opalenizną, przyjmujące leki fotouczulające, cierpiące na łuszczycę, bielactwo czy cukrzycę. Również kobiety w ciąży i karmiące piersią nie powinny decydować się w tym czasie na depilację laserową. Do pozostałych przeciwwskazań należą:

  • infekcje skórne,
  • opryszczka
  • posiadanie rozrusznika serca,
  • epilepsja.

Aby depilacja laserowa przyniosła jak najlepsze efekty, trzeba się do niej starannie przygotować. Należy pamiętać, by dzień wcześniej ogolić wybrane miejsce, a także nie używać kremów czy peelingów. Do kliniki trzeba stawić się ze skórą czystą i suchą.

Aby uzyskać jak najbardziej zadowalające rezultaty, najlepiej jest skorzystać z serii zabiegów depilacji laserowej. Optymalne jest zazwyczaj wykonanie od 4 do 8 zabiegów w odstępstwie czasu wynoszącym miesiąc lub dwa.

Dodano: 28-10-2023
Autor: Ryszard Marciniak
Źródło:
https://prestige-swidnica.pl/depilacja-laserowa-walbrzych/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: