PRO-LOG S.A.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Specjalizacją przedsiębiorstwa Pro-Log jest transport alkoholi zarówno na terenie Polski, jak i innych krajów. Przewóz takich produktów jest obciążony ryzykiem związanym między innymi z utratą jakości wina, piwa czy innego trunku, na skutek niewłaściwych temperatur panujących w pojazdach, co oznacza, że wsparcie profesjonalistów jest bardzo przydatne. Osoby planujące podobne działania, muszą postarać się o uzyskanie wielu certyfikatów, pozwoleń czy innych dokumentów, dlatego współpraca z powyższą firmą daje możliwość zaoszczędzenia cennego czasu. Przedsiębiorstwo to od lat bez problemu przechodzi przez rozmaite kontrole jakości, a jej pracownicy posiadają aktualne książeczki zdrowia, ponieważ regularnie poddają się badaniom sanitarno-epidemiologicznym.

Firma ta spełnia wysokie wymagania sanitarne związane zarówno z pomieszczeniami, w jakich będą przechowywane butelki, jak i z odpowiednim przygotowaniem floty pojazdów. Jej pracownicy dbają o spełnienie określonych norm i podkreślają, że alkohole w roztworze wodnym o stężeniu wynoszącym więcej niż 24% wymaga specjalnego traktowania, gdyż uznaje się je za produkty niebezpieczne. Ze względu na duże doświadczenie w branży podejmują się transportu różnych trunków, w tym także spirytusu przeznaczonego do dalszej obróbki. Dysponują samochodami wyposażonymi w nowoczesne i niezawodne urządzenia chłodzące oraz posiadającymi przydatne zabezpieczenia. Wszystko to sprawia, że ryzyko stłuczenia butelek podczas jazdy jest bliskie zeru.

Firma ta wybierana jest ze względu na przejrzyste warunki współpracy oraz solidność wykonywaniu powierzonych zadań. Na co dzień współpracuje z klientami chcącymi przewieźć:

  • piwo,
  • wino,
  • wódkę,
  • brandy,
  • cydr,
  • alkohol etylowy.

Wszystkie napoje przekazane do transportu są oddawane w ustalonym wcześniej terminie oraz w niezmienionej jakości. Logistyka alkoholu to proces kilkuetapowy i czasochłonny, dlatego współpraca z tym przedsiębiorstwem przynosi wiele dobrego i minimalizuje ryzyko otrzymania kar finansowych czy niespełniania formalności, które są niezbędne do wywiezienia takich napojów z kraju.

Dodano: 25-12-2020
Autor: Jacek Jankowski
Źródło:
http://pro-log.com.pl/aktualnosci/logistyka-alkoholuDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: