PRO-SELECT Sp. z o.o

  • Telefon: 618 338 707
  • WWW: https://www.hairs.pl/
  • Miejscowość: Poznań
  • Adres: 28 czerwca 1956 153
  • Kod pocztowy: 61-505

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Z pewnością każdy zdaje sobie sprawę z tego, że poddawanie włosów działaniu wysokiej temperatury nie wpływa na nie dobrze, powodując utratę ich naturalnego nawilżenia, matowienie oraz niszczenie, zwłaszcza gdy się tego nadużywa. Nie zawsze jednak można tego uniknąć. Jak to jest jeśli chodzi o suszenie włosów?

Osoby zatroskane o ich stan na pewno powinny ograniczyć używanie stylizacji na gorąco, także jeśli chodzi o użycie suszarki. Warto przynajmniej od czasu do czasu dać pasmom odetchnąć od gorącego powietrza. Wspaniale byłoby pozwolić im wyschnąć naturalnie. Zwykle jednak nie ma takiej możliwości, czy to dlatego, że zwyczajnie brakuje na to czasu (zwłaszcza kiedy myje się głowę rano), czy wówczas, gdy po takim naturalnym schnięciu włosy nie prezentują się dobrze. Dotyczy to między innymi posiadaczek pasm z tendencją do utraty objętości czy tych fryzur, które wymagają modelowania podczas suszenia, a tak jest w przypadku przeróżnych cięć, włosów długich, jak i krótkich. Zawsze jednak można postawić a zdrowsze suszenie, co jest idealnym kompromisem między suszeniem naturalnym a używaniem suszarki, a jest to ważne zarówno w warunkach domowych, jak i w salonach, które nie mogą sobie pozwolić na wysuszanie i niszczenie pasm swych klientek. Rozwiązanie w przypadku takich oczekiwań ma hurtownia fryzjerska działająca pod adresem hairs.pl, oferująca wyjątkową suszarkę z jonizacją oraz funkcją suszenia chłodnym powietrzem. Rozwiązania te w pełni wystarczają do ochrony pasm, dzięki czemu można je suszyć bez żadnych ograniczeń, nawet każdego dnia, bez obaw o ich stan i poziom nawilżenia.

Jonizacja i zimne powietrze sprawiają, że suszarka Fox nie tylko skutecznie suszy włosy, ale też powoduje domknięcie się ich łusek, dzięki czemu są zdrowsze, gładsze i bardziej lśniące. Używania takiego sprzętu nie trzeba sobie odmawiać. Doskonale sprawdza się zarówno do samego suszenia, jak i do modelowania, na przykład na okrągłej szczotce, co jest fantastycznym sposobem na dodanie włosom objętości.

Warto przy tym pamiętać, że doskonałe efekty daje zwłaszcza kończenie suszenia strumieniem gorącego powietrza oraz kierowanie go od góry pasm ku dołowi. Sprawia to, że łuski zostają domknięte i ściśle do siebie przylegają, co daje efekt gładkości i połysku włosów, ale też ich większej odporności - na uszkodzenia, a nawet na plątanie.

Dodano: 16-01-2023
Autor: Hanna Zalewska
Źródło:
https://www.hairs.pl/suszarka-fox.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: