PROD-MASZ Sklep Zaginarki

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Odpowiednio wyselekcjonowana maszyna do gięcia blachy potrafi w znacznym stopniu podnieść komfort pracy, a także zoptymalizować przebieg wielu kluczowych procesów. W przypadku wykonywania zagięć w blachach o różnych kształtach i wymiarach, zwłaszcza na potrzeby  branży metalowej i dekarskiej, doskonałym wyborem jest zaginarka segmentowa. Sprzęt wyposażony jest w segmentową matrycę, poruszaną przez siłownik hydrauliczny. Takie rozwiązanie konstrukcyjne pozwala na precyzyjne i trudne zagięcia. Na rynku czeka szeroki wybór modeli zróżnicowanych pod względem długości roboczej, dopuszczalnej grubości obrabianej blachy, siły nacisku czy ilości segmentów. Dzięki temu niezależnie od potrzeb specjaliści mogą liczyć na szybkie znalezienie modelu o właściwościach dopasowanych do potrzeb danej aplikacji.

Urządzenia tej klasy wyróżniają się licznymi zaletami. Oprócz możliwości gięcia skomplikowanych kształtów na wyróżnienie zasługuje otwieranie górnej i dolnej belki, co znacząco przyśpiesza proces mocowania danego arkusza blachy. Do tego dochodzi łatwość operowania segmentami oraz gwarancja powtarzalności obróbki poszczególnych elementów. W zależności od budżetu i specyficznych wymogów można postawić na model ręczny (mniejsza moc, niższa cena) lub hydrauliczny (droższy, jednak znacznie mocniejszy).

Gdzie można kupić opisywany sprzęt? Poszukiwania warto rozpocząć od zapoznania się z ofertą PROD-MASZ. Producent i dystrybutor to czołowy przedstawiciel branży niezmiennie cieszący się popularnością oraz zaufaniem ze strony najbardziej wymagających klientów. W trakcie wieloletniej obecności na rynku wypracował sobie know-how, które pozwala mu wytwarzać maszyny łączące nowoczesną funkcjonalność, wysoką jakość i przystępną cenę.

Dodano: 25-03-2023
Autor: Stanisław Rutkowski
Źródło:
https://sklepzaginarki.net.pl/zaginarka-segmentowa-do-blachy-gietarki-segmentoweDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: