Purrfect Koci Hotel

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Posiadanie domowego zwierzęcia to nie tylko moc przyjemności, ale też liczne obowiązki. Nawet najmniej wymagające ze zwierzaków, jak choćby rybki, mają swoje potrzeby, a najczęściej spotykani pupile, czyli czworonogi, domagają się licznych czynności, jakie trzeba w związku z nimi wykonywać, przy czym nie jest to tylko karmienie. Jak rozwiązać tę kwestię kiedy potrzeba gdzieś wyjechać albo na przykład udać się do szpitala?

Wiele osób jest w tej dobrej sytuacji, że może opiekę nad swoim pupilem powierzyć komuś bliskiemu, krewnemu, przyjacielowi czy choćby sąsiadowi. Osoba taka może zwierzę odwiedzać i doglądać bądź przyjąć je do siebie na czas nieobecności właściciela. Poza tym, mając psa, można w wiele miejsc zabrać go ze sobą - możliwe jest na przykład wspólne podróżowanie, zdobywające coraz większą popularność w Polsce. Nie jest to jednak niestety możliwe gdy chodzi o posiadaczy kotów, z wielu powodów. Zwierzęta te raczej nie byłyby mile widziane w hotelach ze względu na skłonność do drapania i niszczenia rzeczy, poza tym nie lubią podróżować. Co więcej, są bojaźliwe i mocno przyzwyczajają się do miejsc, w jakich przebywają, najlepiej zatem czują się w domu. Oczywiście jednak nie zawsze istnieje możliwość pozostawienia kociaka w jego pieleszach, pod opieką kogoś innego niż właściciel i wówczas najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie go w kocim hotelu. Takie rozwiązanie obecnie staje się coraz częstsze, co ma związek nie tylko z dostępnością usług, ale też coraz większą mobilnością ludzi oraz świadomością potrzeb zwierząt. Obecnie koty, tak jak psy, to coraz częściej prawdziwi członkowie rodziny, chce się zatem zapewnić im jak najlepsze warunki i zminimalizować stres.

Umieszczenie swojego zwierzaka w hoteliku Purrfect z pewnością na to pozwoli. Jest to miejsce dla osób, którym potrzebna jest opieka nad kotem w Poznaniu bądź okolicach. Jest idealnie przystosowane do przyjmowania kocich gości, w dodatku pracownicy wiedzą, jak sprawić, by każdy gość nie czuł się samotny i nie stresował się, będąc w obcym miejscu. Pozwala na to między innymi wyposażenie pełne atrakcji, a także porcja czułości i zabawy - oczywiście o ile kot wyraża taką chęć, żaden z czworonogów nie jest bowiem do niczego zmuszany. Koty mają swoją osobowość i preferencje i za każdym razem jest to szanowane.

Dodano: 25-12-2022
Autor: Robert Czerwiński
Źródło:
http://hotel.purrfect.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: