ReadyOffice

  • Telefon: + 48 696 468 551
  • WWW: https://readyoffice.pl/
  • Miejscowość: Warszawa
  • Adres: Kielecka 41A
  • Kod pocztowy: 02-530

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Na stronie internetowej readyoffice.pl należącej do znanej warszawskiej firmy, dostępna jest atrakcyjna oferta wirtualnego biura zlokalizowanego, m.in. w stolicy, ale także w wielu innych polskich miastach, takich jak Gdańsk, Kraków oraz Poznań. Wszystkie obiekty wyróżniają się nowoczesnym designem i atrakcyjną lokalizacją, co oczywiście wpływa w znaczącym stopniu na renomę prowadzonego przedsiębiorstwa. Najczęściej klienci decydują się na wirtualne biuro na terenie Warszawy, aby zwiększyć wiarygodność działalności i zachęcić kontrahentów do współpracy.

Jedna miesięczna opłata - wiele korzyści

Przedsiębiorcy mogą sami dopasować pakiet do własnych oczekiwań oraz potrzeb. Warto podkreślić, że najtańsza z opcji mieści się w granicach kilkudziesięciu złotych miesięcznie, co stanowi sporą oszczędność w porównaniu do wynajmu stacjonarnego lokalu zlokalizowanego w dużym mieście. Firma proponuje cztery podstawowe pakiety - Basic, Standard, Prestige oraz VIP, za które klienci mogą zapłacić z góry za cały rok (uwzględniając atrakcyjny rabat) lub w korzystnych miesięcznych ratach. Z jakich konkretnie usług można skorzystać, decydując się na wynajem wirtualnego biura?

  • adres niezbędny do rejestracji własnej działalności gospodarczej,
  • kompleksową obsługę poczty przychodzącej (zwykłej oraz poleconej),
  • informowanie o otrzymanej poczcie lub wysyłanie skanów na e-mail klienta,
  • możliwość zarezerwowania w pełni wyposażonej salki konferencyjnej do prowadzenia firmowych szkoleń oraz spotkań.

Jakie jeszcze usługi są dostępne w warszawskiej firmie?

Oprócz opcji skorzystania z wirtualnego biura, marka udostępnia również gotowe spółki z VAT na sprzedaż, które posiadają wszelkie niezbędne numery (NIP, KRS oraz REGON), dzięki czemu po ich zakupie, klient może już kolejnego dnia zacząć działać. Warto podkreślić, że większość formalności można załatwić całkowicie zdalnie, a klient zjawia się wyłącznie u notariusza w określonym terminie. Wszystko to sprawia, że proces założenia spółki jest bardzo prosty i szybki.

Dodano: 17-10-2020
Autor: Hubert Marciniak
Źródło:
https://readyoffice.pl/warszawa/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: