Salon Kosmetyczny Kamila Mazurek

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Doświadczona kosmetyczka Kamila Mazurek jest osobą, która oferuje różnego rodzaju zabiegi. W przytulnym gabinecie zlokalizowanym we Wrocławiu wykonywane jest zagęszczanie rzęs. Właściwie dobrane metody stylizacji sprawiają, że każda kobieta poczuje się piękna. Dzięki nim można nadać wyrazistości spojrzeniu. Wykorzystywane są tu różne techniki. Metoda 1: 1 daje naturalne oraz delikatne efekty. Do każdego włoska doklejana jest rzęsa wykonana z włókna syntetycznego. Jego długość, grubość i skręt dobierany jest indywidualnie do każdej klientki. Podczas stylizacji wykorzystuje się wysokiej jakości klej, który jest trwały, a jednocześnie bezpieczny dla narządu wzroku. 

Technika 2D polega na doczepianiu do jednej rzęsy dwóch włosków z jedwabiu syntetycznego. Daje bardzo wyraziste oraz spektakularne rezultaty. Panie mogą zdecydować się także na przedłużanie 3 - 4 D, do którego wykorzystuje się bardzo cienkie oraz elastyczne rzęsy. Wyglądają one bardzo naturalnie, są odporne, nie łamią się oraz nie odkształcają. Rodzaj zastosowanej metody jest zależny od oczekiwań klientek. Kosmetyczka przeprowadza rozmowę z każdą kobietą. Dzięki temu może zaproponować odpowiednie rozwiązanie, które będzie satysfakcjonujące. Z zabiegu przedłużania rzęs nie może skorzystać w przypadku: 

  • chorób alergicznych oczu, 
  • zapalenia spojówek,
  • całkowitego braku włosów. 

Profesjonalnie wykonana stylizacja daje trwałe efekty. Ważne jest jednak, by odpowiednio dbać o rzęsy, unikać stosowania niektórych kosmetyków, zrezygnować z korzystania z sauny i solarium. Specjalistka indywidualnie podchodzi do każdej klientki, dobiera metodę do jej potrzeb, oczekiwań, a także typu urody. Świadczy usługi na wysokim poziomie, ma do dyspozycji nowoczesny sprzęt. W gabinecie można skorzystać także z innych zabiegów, które szybko poprawiają wygląd i samopoczucie. Oferowany jest tutaj makijaż permanentny ust, brwi oraz powiek, który jest skutecznym sposobem na zaoszczędzenie czasu. Dzięki zabiegowi można wyglądać doskonale w każdej sytuacji.

Dodano: 25-12-2021
Autor: Mateusz Konieczny
Źródło:
https://kamilamazurek.pl/zabiegi/zageszczanie-rzes/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: