Salon Masażu Bogini Bastet

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Kto nie zna uczucia zmęczonych nóg i bolących, obrzmiałych stóp? Dotyczy to zwłaszcza osób, które mają mało ruchu i nie uprawiają sportu, a jednocześnie prowadzą siedzący lub stojący tryb życia ze względu na wykonywaną pracę. Taka postawa utrudnia przepływ krwi i limfy, co skutkuje obrzękami, uczuciem ciężkości i silnym zmęczeniem kończyn dolnych. Radzić można sobie z tym na różne sposoby, nawet stosując medykamenty czy środki do użytku zewnętrznego, ale dużo lepszym i relaksującym sposobem na to może być masaż tej konkretnej części ciała. Oferuje go salon masażu, którego opis można znaleźć na stronie boginimasazu.pl.

Relaks i zdrowie w jednym

Proponowany przez to miejsce masaż stóp i nóg we Wrocławiu wykonywany jest przez doświadczone i wysoko wykwalifikowane masażystki, które doskonale wiedzą, jak uciskać określone punkty na kończynach, by pobudzić krążenie oraz usunąć bolesne napięcie mięśni czy wiązadeł. Dokładnie rozmasowują też ciało na tym obszarze, ulgę można więc poczuć od razu, a jeśli z takiego masażu będzie się korzystać regularnie, uda się zachować nogi w doskonałej kondycji i zapomnieć o nieprzyjemnych odczuciach nawet jeśli nie zmieni się trybu życia. Jest to więc doskonałe wyjście dla osób, które do tej pory nie mogły znaleźć skutecznego, a jednocześnie bezpiecznego i naturalnego sposobu na takie dolegliwości. Regularne masaże wykonywane przez wykwalifikowany personel pozwalają nawet ustrzec się przykrych skutków zaburzeń krążenia jakimi są nieestetyczne i wymagające interwencji lekarskiej żylaki!

Poza tym masaż ten jest też niebywale relaksujący. Często uważa się, że to masaż pleców jest bardzo przyjemnym i odprężającym zabiegiem, ale wprawne dłonie masażystki mogą też spowodować niezwykle przyjemne odczucia w trakcie masowania kończyn dolnych. Na pewno więc korzystanie z tego sposobu jest dużo przyjemniejszą i efektywniejszą metodą walki z obrzękami i uczuciem zmęczonych nóg, lepszą niż łykanie tabletek czy stosowanie żeli na opuchnięte nogi, co jest mało efektywne.

Dodano: 13-05-2019
Autor: Łucja Walczak
Źródło:
https://www.boginimasazu.pl/masaz-stop-i-nog/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: