Firma Usługowa „SASIN”

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Mając do przewiezienia specjalny ładunek, który nie mieści się w normach określonych przez przepisy ruchu drogowego i poszukując odpowiedniego przewoźnika, warto zdecydować się na firmę "Sasin" z Warszawy. Podejmuje się ona realizacji przewozów wszelkich ładunków, zarówno ponadnormatywnych, niskopodwoziowych, jak i wielkogabarytowych.

Jest to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem, dysponujące nie tylko odpowiednim taborem, wśród którego są dw-, trzy- i czteroosiowe ciągniki oraz specjalistyczne naczepy pochodzące od takich producentów jak Scania, Volvo, Mercedes czy Faymonville, ale również doskonale przygotowaną kadrą specjalistów, zdolnych zorganizować bezpieczny transport gabarytów.

Przystępując do organizacji przewozu, zapoznają się ze szczegółami dotyczącymi ładunku, aby wybrać odpowiedni środek transportu, a także trasę, która będzie najbardziej odpowiednia ze względu na infrastrukturę. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, skontaktują się z zarządem dróg i mostów, a także z policją, aby otrzymać odpowiednie pozwolenia na przejazd konkretnymi odcinkami trasy. Firma ma własne samochody do pilotażu, zatem dysponuje wszystkim, co niezbędne do realizacji takiego przedsięwzięcia.

Przewozi wszelkie ładunki uznawane za problematyczne i wymagające specjalistycznego traktowania. Gwarantuje także pomoc przy załadunku i wyładunku. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, starając się wziąć pod uwagę wszelkie oczekiwania klientów. Przyjmuje najtrudniejsze wyzwania, budując w ten sposób doświadczenie i rozwijając działalność. Decydując się na współpracę z tym przedsiębiorstwem, można mieć pewność, że ładunek będzie bezpieczny i dostarczony w dowolne miejsce bez opóźnień i bezproblemowo.

Dodano: 24-05-2022
Autor: Lena Kołodziej
Źródło:
https://www.transportponadgabarytowy.com/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: