SiApre

  • Telefon: 32 67 41 417
  • WWW: https://sklep.siapre.pl/
  • Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
  • Adres: Oświecenia 4
  • Kod pocztowy: 42-520

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Urządzanie domu lub mieszkania to z pewnością bardzo ekscytujące chwile, kiedy każdy chce zainwestować w jak najlepsze meble i dodatki. Kanapy, drzwi, szafy czy też blaty to tylko przykładowe elementy poddawane zmianom, ponieważ na wystrój pomieszczeń wpływa znacznie więcej rzeczy. Często nawet przemalowanie ścian może znacząco poprawić estetykę konkretnego pokoju. Odświeżenie przestrzeni czy też zmiany wywołane remontem mogą być dobrą okazją do zwrócenia uwagi, na takie detale jak na przykład klamki. Sklep online SiApre posiada naprawdę bogatą ofertę, pośród której znaleźć można klamki w zróżnicowanej stylistyce. Poza tym konkretne modele przeznaczone są do określonych zastosowań, dzięki czemu wyróżnić można klamki:

  • wewnętrzne,
  • zewnętrzne,
  • obiektowe,
  • okienne.

Warto tutaj wspomnieć także o akcesoriach drzwiowych, takich jak gałki, uchwyty oraz zamki. One również powinny odznaczać się nie tylko funkcjonalnością, ale też ciekawym designem.

Klamki - łatwy sposób na zmianę stylistyki

Drzwi są ważnym elementem ze względu na ich funkcję użytkową, jednak bardzo często stanowią także okazję do podkreślenia charakteru i stylu danego pomieszczenia. Chcąc jednak przeprowadzić zmianę mniejszym kosztem, warto zainteresować się bogatą ofertą klamek do okien i drzwi. Przede wszystkim, już sama kolorystyka, sposób wykonania oraz kształt mogą bowiem znacznie podkreślić charakter danej przestrzeni. Klamki w kolorze chromu, niklu oraz srebra to zdecydowanie świetny wybór, gdy idzie o podkreślenie nowoczesności. Dodatkowo będą się one prezentować równie dobrze w drzwiach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Złoto służy zazwyczaj do wydobycia charakteru aranżacji. Może ono stanowić bardzo elegancką formę wyrazu lub też być akcesorium w stylu retro. Złote i miedziane klamki to bez wątpienia dość wymagające akcesoria, które to nie będą pasowały do wszystkich drzwi i przestrzeni. Decydując się na takie rozwiązanie, warto zatem dokładnie zaplanować stylistykę całego pomieszczenia. Nawet tak niewielki akcent, jakim jest klamka, będzie bowiem odgrywał naprawdę dużą rolę.

Dodano: 08-01-2020
Autor: Alicja Dąbrowska
Źródło:
https://sklep.siapre.pl/klamki.htmDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: