Moto Handel Wojciech Nowociński

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Na polskim rynku jest bardzo wiele używanych samochodów, między innymi sprowadzanych z zagranicy, co powoduje, że działa też wiele skupów, zajmujących się często odkupowaniem pojazdów, których nikt nie chce. Jest to bardzo dogodna sytuacja dla posiadaczy takich aut, na przykład mocno wyeksploatowanych czy wręcz niesprawnych, raczej nie mogą oni bowiem liczyć na szybką i korzystną sprzedaż prywatnemu nabywcy, a czasem po prostu w ogóle nie mogą znaleźć kupującego. W takich przypadkach skorzystanie z rozwiązania, jakim jest odsprzedaż auta do skupu, jest najlepszym wyjściem - pod warunkiem jednak, że znajdzie się dobrą firmę.

To zaś niestety nie jest łatwe, skupy zarabiają przede wszystkim na tym, że kupują auta po znacznie zaniżonej wartości, a potem sprzedają je drożej, zwykle po dokonaniu koniecznych napraw. Korzystają przede wszystkim z desperacji klientów. Na szczęście nie dotyczy to wszystkich firm. Szanujące się skupy dokonują precyzyjnej wyceny - na podstawie oględzin auta, a pierwotnie - uzyskanych od sprzedającego informacji. W taki sposób działa firma Nowocar, w której wstępną wycenę można otrzymać po uzupełnieniu formularza na stronie. Tyle wystarczy, by dowiedzieć się, ile firma jest gotowa zapłacić za dany pojazd i zdecydować, czy chce się rozpocząć transakcję.

Dużą zaletą tego skupu aut działającego m.in. w Lęborku jest też fakt, że skupuje on wszelkie pojazdy - osobowe, ale i dostawcze, sprawne i unieruchomione. Nikt zatem nie musi obawiać się, że jego auto nie zostanie kupione ze względu na to, że jest nieprzydatne lub na przykład mocno wyeksploatowane, co dotyczy na przykład pojazdów poleasingowych. Takie auta na pewno nie znalazłyby prywatnych nabywców, a jeśli ktoś miałby szczęście i znalazłby kupującego, to na pewno po długim czasie oczekiwania, a także po dokonaniu w aucie kosztownych napraw. Chcąc sprzedać auto tej firmie, nie trzeba go w żaden sposób przygotowywać, inwestować w nie ani pieniędzy, ani czasu, ponieważ doświadczeni rzeczoznawcy potrafią właściwie wycenić auto nawet gdy jest brudne czy ma zniszczoną tapicerkę.

Dodano: 27-03-2022
Autor: Robert Czerwiński
Źródło:
https://skupaut-pomorskie.pl/skup-aut-lebork/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: