Skypack Maszyny Pakujące

  • Telefon: 41 230 68 05
  • WWW: https://skypack.pl/
  • Miejscowość: Kielce
  • Adres: Zbożowa 21
  • Kod pocztowy: 25-416

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Wyroby spożywcze wymagają specjalnego rodzaju pakowania. Tylko w ten sposób można zapewnić im odpowiedni poziom higieny i sterylności. Pakowanie produktów spożywczych najlepiej zlecić profesjonalistom, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie oraz korzystają ze specjalistycznego, niezawodnego sprzętu. Taką ofertę posiada firma skypack.pl, która działa w Kielcach i okolicy.

 

Z jakich urządzeń można skorzystać?

 

Firma dysponuje wysokiej jakości wyposażeniem, które pozwala na jak najlepsze pakowanie wyrobów – pojedynczo albo po kilka sztuk. Z jej oferty korzystają przedsiębiorstwa, które chcą przenieść proces pakowania poza zakład. W ten sposób zyskują dodatkową przestrzeń, nie ponoszą kosztów związanych z zakupem i konserwacją sprzętu, a także szkoleniem pracowników. Taka forma outsourcingu pomaga producentowi skupić się na prowadzeniu własnej działalności. Jest to jeszcze bardziej opłacalna decyzja, jeśli weźmie się pod uwagę zróżnicowane i profesjonalne zaplecze, jakie posiada wyżej wspomniana firma. Do używanych przez nią rozwiązań należą:

 

  • urządzenia pakujące przy użyciu techniki flow pack,

  • sprzęt do opakowywania produktów o sypkiej lub płynnej postaci,

  • maszyny przeznaczone do pakowania hermetycznego.

 

Duże zróżnicowane sprzętu sprawia, że z tej oferty korzystają producenci z różnych branży – spożywczej, farmakologicznej lub też przemysłowej. Każdy klient może liczyć na spełnienie wszystkich wymogów co do sterylności opakowania. Wysokiej jakości wyposażenie jest gwarancją tego, że cały proces pakowania odbędzie się bez jakiejkolwiek awarii.

 

Pozostałe atuty oferty

 

Poza tym firma zapewnia szybką realizację zlecenia, oferując przy tym jedne z najbardziej atrakcyjnych cen na rynku. To doskonałe rozwiązanie dla klientów, którym zależy na czasie i na niskich kosztach. Żeby rozpocząć współpracę, wystarczy skontaktować się z firmą na jeden z podanych na stronie sposobów. O wysokiej jakości usług świadczą pozytywne opinie dotychczasowych klientów, a także stale powiększająca się oferta.

Dodano: 17-06-2019
Autor: Alicja Dąbrowska
Źródło:
https://skypack.pl/uslugi-pakowania_pakowanie-produktow-spozywczych.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: