Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

W tym roku w ramach urlopu zamierzasz naprawdę solidnie wypocząć? Wybierz się na wakacje do Skorzęcina. Tutaj możesz odetchnąć od codzienności w gronie rodziny lub znajomych. Rodzice często mają problem ze swoimi najmłodszymi pociechami, które podczas wspólnego rodzinnego urlopu okropnie się nudzą. Jeżeli skorzystasz z oferty Słonecznego Brzegu, ten problem Was nie dopadnie, gdyż w pobliżu tego ośrodka zlokalizowane jest wesołe miasteczko oraz plac zabaw. Miejsce to jest również idealne dla osób, które pragną spędzić miło czas z drugą połówką. Długie spacery brzegiem jeziora w blasku zachodzącego słońca to wręcz wymarzony scenariusz dla niejednej zakochanej pary.

Skorzęcin kojarzy się przede wszystkim z licznymi rozrywkami oraz z jeziorami Niedzięgiel i Białym, które zachwycają czystą wodą, a także piaszczystą, szeroką plażą. Ta miejscowość co roku gości ogromną liczbę turystów. Jeżeli masz ochotę na zawarcie nowych znajomości, tutaj jest to jak najbardziej możliwe. Aktywną rozrywkę zapewniają wypożyczalnie sprzętów wodnych takich jak: kajaki, łódki, rowery wodne, deski windsurfingowe. Szeroka plaża pozwala na oddanie się przyjemności, jaką dają gry zespołowe typu piłka siatkowa itp. Tego typu plażowe zabawy to doskonała okazja do poznania interesujących osób o podobnych pasjach. Pobliski las umożliwia bliski kontakt z naturą i oderwanie się od zgiełku miasta.

Słoneczny Brzeg ma w swojej ofercie aż siedemnaście domków z kompletnym wyposażeniem. Jeden z nich jest 4-osobowy, a pozostałe szesnaście 6-osobowe. W każdym z nich znajdziesz telewizor LCD, czajnik, lodówkę, talerze, sztućce, grill, meble ogrodowe, a także aneks kuchenny i łazienkę z prysznicem. Domki te zlokalizowane są blisko plaży lub lasu. Klienci mają do wyboru również cztery apartamenty 6-osobowe, doskonale wyposażone, eleganckie, nowoczesne i komfortowe. Są one położone bezpośrednio na plaży. Słoneczny Brzeg daje swoim gościom ogromne możliwości na spędzanie wolnego czasu w postaci np. wspólnego biesiadowania przy grillu do późnych godzin nocnych.

Dodano: 14-11-2018
Autor: Robert Czerwiński
Źródło:
Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: