Smile Studio Stomatologia

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Współczesne gabinety stomatologiczne nie są już miejscem, w których trzeba byłoby bać się bólu czy dyskomfortu, dają zaś wiele możliwości. Można w nich dbać o zdrowie zębów oraz ich piękny wygląd, odzyskiwać te wartości bądź je zachowywać, a pozwala na to mnóstwo propozycji zabiegów. Szeroką ofertę procedur z różnych obszarów stomatologii można znaleźć w gabinecie Smile Studio, znajdującym się na poznańskich Jeżycach. Z tego względu miejsce owo jest odwiedzane przez różne osoby.

Podstawę usług stomatologicznych w każdym przypadku stanowi oczywiście leczenie zębów, czyli usuwanie skutków próchnicy i odbudowa uszkodzonych tkanek. Dentysta z Jeżyc proponuje leczenie klasyczne, a także kanałowe, przeprowadzane w przypadku znacznego uszkodzenia zębów przez próchnicę i często skutkujące koniecznością odbudowy korony.

Warto jednak wiedzieć, że choroby zagrażają nie tylko zębom, ale całej jamie ustnej, czyli też tkankom miękkim. W takich przypadkach można korzystać z pomocy specjalisty periodontologii, który także przyjmuje w gabinecie. Zgłaszają się do niego osoby ze stanami zapalnymi dziąseł czy przyzębia. Ma to ogromne znaczenie, nie tylko dla komfortu. Powtarzające się, nawracające problemy w tym obszarze mogą wskazywać na rozwój paradontozy, niezwykle groźnej i częstej choroby, dlatego niezbędne jest, by w razie krwawienia dziąseł czy tendencji do ich puchnięcia skorzystać z konsultacji. Wcześnie wykryta paradontoza może być zahamowana - można nie dopuścić do utraty zębów, bo tym właśnie skutkuje to schorzenie.

Kiedy zaś do utraty zęba albo zębów dojdzie, na skutek dowolnych przyczyn, w poznańskim gabinecie można wykonać odbudowę - klasyczną protetyczną albo implant. Oba te rozwiązania dobierane są indywidualnie, ponieważ każdy pacjent ma inne oczekiwania oraz preferencje. Implanty, jako rozwiązanie dość kosztowne, zwykle wybierane są przez osoby dysponujące większym budżetem. W ich przypadku jednak warto wiedzieć, że w przeciwieństwie do klasycznej odbudowy nie wymagają wymiany.

Dodano: 09-04-2023
Autor: Łucja Walczak
Źródło:
https://www.smilestudio.pl/dentysci-poznan-stomatolog-jezyce-strzeszyn/
https://www.znanylekarz.pl/stomatolog/poznan
https://gloswielkopolski.pl/najlepszy-dentysta-w-poznaniu-zobacz-ranking-20-stomatologow-polecanych-przez-uzytkownikow-serwisu-znanylekarzpl/ar/c14-14510609


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: