Solispharm Sp. z o. o.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Jedną z warszawskich aptek, które oferują zarówno szeroki zestaw wszelkich specyfików (dostępnych tak na receptę, jak i bez niej), która przez wiele lat działała 24 h/d, była bardzo dawno temu powstała apteka Cefarm, zlokalizowana dosłownie w samym sercu miasta – nieopodal charakterystycznej Rotundy. Niestety, kilka lat temu – wspomniana apteka zmieniła godziny pracy na standardowe.

Nie jest to jednak problematyczne dla mieszkańców warszawskiego Śródmieścia – na mapie tej dzielnicy można bez trudu wyszukać naprawdę znaczną ilość aptek, czynnych całą dobę. Można powiedzieć, że apteki, czynne 24h, to specjalność Warszawy.

Warto wiedzieć, że na prawym brzegu Wisły, funkcjonuje całodobowa Apteka Namysłowska – jedyna placówka tego typu na Pradze Północ. Jest to profesjonalnie prowadzona apteka. Wśród oferowanych specyfików, znajdują się również leki, robione na indywidualne zamówienie – czyli głównie maści (o różnorodnym przeznaczeniu).

Apteka, działająca 24h, także na terenie Warszawy, może nieraz być szczególnie potrzebna. Zwłaszcza przy wszelkiego typu (mniej groźnych) wypadkach – kiedy potrzebujemy szybko materiałów opatrunkowych i środków przeciwbólowych. W tego typu aptece dowiemy się też z reguły, gdzie aktualnie można poszukiwać nocnej i świątecznej pomocy medycznej w danej części miasta.

Gdy nie wiemy, gdzie szukać apteki całodobowej w naszej okolicy – możemy posłużyć się wyszukiwarką internetową. Jednak – warto mieć na uwadze, że wiadomości z witryn WWW nie zawsze są wiarygodne. Dlatego, przed planowaną wycieczką o niestandardowej porze, zatelefonujmy wpierw do apteki, którą chcemy odwiedzić. Zaoszczędzi nam to pewną ilość czasu, który mógłby zostać zmarnowany na bezcelową podróż. Ostatecznym wyjściem może być próba zasięgnięcia języka u mijających nas przechodniów.

Wspomniana apteka przy Namysłowskiej to miejsce, gdzie pracują rzetelni specjaliści w swoim fachu. Poza kwalifikacjami farmaceutycznymi, są to osoby, które udzielą wszelkich niezbędnych wiadomości odwiedzającym aptekę gościom.

Dodano: 09-02-2019
Autor: Stanisław Rutkowski
Źródło:
http://aptekanamyslowska.pl/
https://www.apteka-melissa.pl/
http://namex.com.pl/apteki/al-wilanowska-363/


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: