Spedigroup Sp. z o.o.

  • Telefon: +48 29 742 29 88
  • WWW: https://spedigroup.pl/
  • Miejscowość: Brańszczyk
  • Adres: Turzyn 191H
  • Kod pocztowy: 07-221

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Zestawy prezentowe zawierające kosmetyki to dziś stały asortyment sprzedażowy sklepów wielobranżowych oraz drogerii. Dystrybucją takich zbiorczych kompozycji zajmują się także ich wytwórcy. Wielu z nich, szczególnie w okresie świąt, kiedy to zapotrzebowanie na usługi wzrasta, intensyfikuje pracę nie tylko na produkcji, ale także tworzy dodatkowe zespoły zajmujące się konfekcjonowaniem wyrobów. Generuje to dla właściciela danego biznesu oraz osoby odpowiedzialnej za skompletowanie grupy sporo problemów. Standardem w takiej sytuacji jest skorzystanie z pomocy firm wysyłających do pracy studentów. Jest to opcja dość kosztowna z uwagi na fakt, że przedsiębiorca musi opłacić wtedy zarówno pracownika, jak i uiścić kwotę prowizji dla pośrednika. Często też młodzi, niedoświadczeni żacy wymagają przeszkolenia oraz stałej kontroli ich pracy. Nie każdy z nich podchodzi też do wypełniania swoich obowiązków z należytą starannością i uwagą.

Z pewnością łatwiejszą w przeprowadzeniu oraz tańszą opcją konfekcjonowania produktów jest wybór realizatora z zewnątrz, który posiada własną kadrę i zaplecze techniczne i może wykonać zlecenie w ustalonym terminie. Swoją ofertę w powyższym zakresie przedstawia Spedigroup Sp. z o. o. To polska marka, obsługująca klientów z terenu całego kraju. Od pierwszych dni swojej działalności z powodzeniem wspiera nie tylko pojedynczych producentów i dystrybutorów, ale całą branżę logistyczną na każdym etapie jej pracy. 

Korzystając z pomocy wspomnianego wykonawcy, klient ma pewność, że każdy zestaw będzie odbiciem wskazanego w zamówieniu prototypu. Może zamówić dowolną ilość wybranych kompozycji, jednocześnie nie generując problemów organizacyjnych we własnym zakładzie. Nie musi też wydzielać na hali miejsca na stanowiska do konfekcjonowania lub przeznaczać na ten cel osobnych pomieszczeń. To znaczące ułatwienie pracy  dla zatrudnionej kadry, która dzięki temu może ona skupić się na swoich podstawowych zadaniach. 

Polski realizator zaprasza do zapoznania się z jego ofertą nie tylko producentów i dystrybutorów kosmetyków. Chętnie nawiąże współpracę z przedstawicielami firm działających w branży produktów spożywczych. Im również może zaproponować pomoc przy tworzeniu efektownych zestawów prezentowych lub wesprzeć, przedstawiając swoje usługi w zakresie co-packing.

Dodano: 22-11-2021
Autor: Michalina Borkowska
Źródło:
https://spedigroup.pl/oferta/uslugi/konfekcjonowanie-produktow/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: