Lazienka360.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Łazienka to jedno z najtrudniejszych do zaprojektowania pomieszczeń w domu, zwłaszcza gdy jest mała, a ma się w niej znaleźć wiele różnych sprzętów. Podczas aranżacji warto zwrócić uwagę na detale. Odpowiednio dobrane baterie mogą sprawić, że przestrzeń będzie się prezentować o wiele lepiej. Przed podjęciem decyzji warto zapoznać się z ich rodzajami.

W łazienkach urządzonych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu doskonale sprawdzą się baterie podtynkowe. Prezentuje się estetycznie, mają prosty, surowy design, który pasuje także do wnętrz industrialnych. Z zewnątrz widać jedynie wylewkę, dźwignię i maskownicę. Problemem może być sposób montażu. Ich instalacja odbywa się na etapie kładzenia kafelków, więc wybrać je mogą tylko osoby, które planują gruntowny remont pomieszczenia lub są w trakcie budowy domu. Poza tym serwis baterii jest dość trudny i wymaga asysty specjalisty. Należy dodać, że sprzęt nie musi być precyzyjnie dopasowany do miejsca doprowadzenia instalacji wodnej, gdyż wodę można poprowadzić bruzdami w ścianie, więc zmiana umiejscowienia baterii nie powoduje żadnych komplikacji i nie wymaga zamontowania dodatkowych rur. Tego typu produkty są droższe od standardowych modeli.

Baterie natynkowe (naścienne) to klasyczne rozwiązanie, które cieszy się ogromną popularnością. Główną zaletą instalacji jest szybki i wygodny montaż oraz niewielka cena. Ponadto wymiana starego egzemplarza na nowy nie stanowi większego problemu i można ją wykonać samodzielnie przy pomocy podstawowych narzędzi. Artykuł musi dokładnie pasować do rury z wodą. Obecnie w sklepach można kupić natynkowe baterie prysznicowe o rozmaitych kształtach i designie, więc osoby szukające ciekawych modeli z pewnością znajdą coś dla siebie.

Na stronie internetowej lazienka360.pl można zamówić różnego typu akcesoria łazienkowe w przystępnych cenach. Firma oferuje baterie oraz całe instalacje zawierające słuchawkę, uchwyt, wąż, korpus oraz dodatkowo deszczownicę. Poszczególne produkty są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Do zestawu można dokupić pasującą baterię umywalkową. Każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w doborze najlepszego egzemplarza. Warto wybrać renomowany sklep, która dba o klientów i gwarantuje produkty najwyższej jakości oraz terminową realizację zamówienia.

Dodano: 01-12-2022
Autor: Stanisław Rutkowski
Źródło:
https://lazienka360.pl/pl/c/Prysznicowe/19



Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: