Tapestry

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Narzuta na łóżko to ważny element wystroju wnętrza. Na co zwracać uwagę w trakcie zakupów? Jak dopasować wygląd narzuty do aranżacji całego pomieszczenia? W poszukiwaniu inspiracji warto zajrzeć do sklepu internetowego Tapestry.

Dostępne są tam oryginalne narzuty patchworkowe. Są ręcznie zszywane, czemu zawdzięczają szczególnie wysoką jakość. Kolorowe materiały sprawiają, że sypialnia wydaje się bardziej przytulna i zachęca do wypoczynku. Łączenie różnych odcieni daje bardzo wiele możliwości. Jednym ze sposobów doboru narzuty jest słuchanie własnego gustu i osobowości. Tym samym okazuje się, że ludzie energetyczni, kreatywni, ekspresyjni - często wybierają silniejsze barwy i lubią otaczać się zdecydowanymi kontrastami. Natomiast ci, którzy szukają spokoju i relaksują się w mniej dynamiczny sposób, wolą subtelne połączenia i delikatne odcienie.

Najlepiej jednak po prostu słuchać siebie. Dobry sklep internetowy z narzutami patchwork oferuje również bardzo stylowe narzuty gobelinowe. Ich wygląd nawiązuje do innej epoki, dodaje wrażenia ekskluzywności i królewskości. Jest doskonałym wyborem do wnętrz, w których pojawiają się antyki i dodatki z innych stylów historycznych. Łóżko przystrojone gobelinem będzie pasować do klasycznej toaletki, strojnego żyrandola bądź lustra w bogato zdobionej ramie. Współcześni projektanci wnętrz są też otwarci na odważne kontrasty. Narzuta gobelinowa jak najbardziej zatem odnajdzie się w pomieszczeniach aranżowanych bardzo nowocześnie. Na tle białej, czystej ściany można bardzo korzystnie uwydatnić jej kolory. Jest też silnym akcentem, który dodaje charakteru i pozwala efektownie wyrazić gust mieszkańców. Złoto, czerwień, frędzle, to wszystko pozwala poczuć się bardzo królewsko.

Przed zakupem warto upewnić się, że został wybrany właściwy rozmiar. Wiele ciekawych inspiracji można znaleźć na stronie internetowej pod adresem tapestry.pl. W tym sklepie często organizowane są korzystne promocje, dzięki którym ręcznie szyte narzuty patchworkowe dostępne są w okazyjnych cenach.

Dodano: 11-01-2019
Autor: Michalina Borkowska
Źródło:
https://www.tapestry.pl/Narzuty-c4Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: