Tartak Rybojady Lidia Kapała

Oceń firmę (2 z 1 głosów)


Opis

Drewno bukowe jest wykorzystywane przez ludzi od wielu lat. Z historycznych informacji wynika, że było znane już w czasach starożytności. Używano go do wykonywania rytualnych fajek czy tablic informacyjnych. Ponadto było uznawane za drzewo wpływające kojąco na nerwy człowieka, a jego owoce miały dodatkowo oczyszczać organizm. Drewno bukowe posiada także szereg innych, praktycznych właściwości - jest na przykład bardzo ciężkie i trudno zapalne, dlatego meble z niniejszego materiału są postrzegane jako solidne i niezwykle wytrzymałe. Docenia się je również za dużą wytrzymałość na wszelkiego rodzaju wgniecenia czy zarysowania. Drewno bukowe doceniane jest między innymi ze względu na łatwość obróbki gięcia i skrawania. Ponadto, bez problemu można je barwić i kleić, co bez wątpienia jest dodatkowym atutem. Meble wykonane z tego surowca cechują się skromnym i  eleganckim wyglądem, dzięki czemu pasują praktycznie do każdego wnętrza.

Specjalnością profesjonalnego Tartaku Rybojady Lidia Kapała jest między innymi tarcica z drzew: buk oraz dąb. Tarcicę bukową cechuje bardzo wysoka jakoś w przystępnej cenie, a jej główne zastosowanie to produkcja między innymi: schodów, podłóg, mebli. Ponadto, niniejszy materiał może być wykorzystany również do wykonywania elementów tak zwanych giętkich, czyli: krzeseł, balustrad, poręczy i tym podobnych. Dużym powodzeniem cieszą się również belki dębowe, które są niezwykle wytrzymałe i odporne na ścieranie.

Wszystkie produkty wytwarzane są z surowców pochodzących wyłącznie z certyfikowanych lasów, dzięki czemu wyróżnia je ponadprzeciętnie wysoka jakość w bardzo przystępnej cenie. Głównymi klientami firmy są przede wszystkim producenci mebli, ale również osoby indywidualne. Tartak realizuje dla swoich klientów zarówno standardowe projekty, jak i te najbardziej nietypowe. Dzięki temu, że działa na rynku od 1990 roku, ma bardzo duże doświadczenie w branży i jest w stanie podjąć się praktycznie każdego zlecenia. Szczegóły dotyczące oferty dostępne są bezpośrednio na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

Dodano: 09-03-2019
Autor: Lena Kołodziej
Źródło:
https://www.tartakrybojady.pl/oferta/tarcica-lisciasta/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: