TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

  • Telefon: 600 802 002
  • WWW: https://tdmtarasy.pl/
  • Miejscowość: Pszczew
  • Adres: Żwirowa 11
  • Kod pocztowy: 66-330

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Taras to bardzo ważny element każdego domu. To właśnie tutaj spędza się ciepłe letnie popołudnia. Właśnie dlatego tak ważny jest wybór materiału,  z którego zostanie wykonany taras. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych materiałów, jednak trudno wybrać taki, który będzie najbardziej praktyczny na co dzień, ale również będzie wyglądał estetycznie. Do wyboru są deski tarasowe lub takie wykonane z WPC.  Należy zastanowić się, jaki ewentualnie gatunek deski  i jej rodzaj będzie najbardziej odpowiedni. Zależy to między innymi od miejsca, w którym umiejscowiony jest taras oraz od tego, czy będzie on posiadał dach czy też nie.

Wybór pomiędzy deskami tarasowymi z drewna europejskiego lub egzotycznego, a kompozytowymi WPC może być zależny od kilku czynników. Jednym z nich będzie niewątpliwie cena, która przekonuje właśnie do zakupu kompozytu. Co ważne, jest on niezwykle estetyczny, a swoim wyglądem przypomina drewno.

Różnego rodzaju deski tarasowe w Poznaniu oferuje firma: tdmtarasy.pl, zajmująca się również profesjonalnym montażem na tarasach czy też balkonach.

Czym są deski kompozytowe WPC?

Wiele osób może zastanawiać się, czym różnią się deski tarasowe od WPC. Podstawowa różnica to materiał budulcowy. Kompozyt WPC składa się z drewna oraz tworzywa sztucznego, dzięki czemu czerpie z ich najlepszych właściwości. Przede wszystkim wyglądają jak drewno, jednak są produktem całkowicie ekologicznym, a dodatkowo są pozbawione wad desek drewnianych. Świetnie wyglądają w otoczeniu roślinności. Wystarczy dopasować je tylko kolorystycznie do elewacji całego budynku. Kompozyt WPC łatwo utrzymać w czystości, a co ważnie, jest to materiał odporny na zniszczenia czy warunki atmosferyczne. Co więcej, nie wymagają działań konserwacyjnych, co również może być bardzo wygodne dla wielu osób. Niewątpliwie jest to materiał, który coraz częściej znajduje zastosowanie przy budowie tarasów czy balkonów. Gwarantuje estetykę, dużą wytrzymałość na warunki atmosferyczne, dzięki czemu jest to inwestycja na długie lata.

Dodano: 14-11-2018
Autor: Bianka Kucharska
Źródło:
https://tdmtarasy.pl/
http://muratordom.pl/ogrod/tarasy-balkony/taras-drewniany-jak-wybrac-deski-tarasowe,130_12617.html


Dodaj komentarz


Dnia 2018-07-12 11:29:14 Robert Andrzejewski napisał:
Móc spędzić ciepłe letnie popołudnie na własnym drewnianym tarasie to wciąż tylko moje marzenie, ale robię wszystko żeby się spełniło!
Ocena: 5

Również W Pobliżu: