Ubezpieczenia Paulina Wilczak

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Zakup lub zakończenie budowy wymarzonego domu to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Niestety, wypadki losowe nie omijają także nowych budynków. Wystarczy chwila nieuwagi lub też nieszczęśliwy splot wydarzeń, a może łatwo dojść do poważnego w skutkach wypadku, na przykład podpalenia bądź zalania, którego efekty mogą okazać się bardzo kosztowne. Generatorem bardzo drogich w naprawie szkód może być także przyroda. Uderzenie pioruna lub oberwanie dachu pod naporem śniegu to sytuacje, które zagrażają nie tylko konstrukcji domostwa i jego instalacjom, ale również mieszkańcom.

Świadomość co do tego, że warto odpowiednio zabezpieczyć nowy nabytek przed skutkami różnego rodzaju katastrof, ma coraz więcej osób (zarówno mniej doświadczonych dwudziestokilkulatów, jak i starszych), dlatego też po wybraniu aktu notarialnego częstą praktyką jest, że nowi właściciele kierują praktycznie od razu swoje kroki do miejsca, gdzie można ubezpieczyć dom, w szczególności od zdarzeń losowych i nieszczęśliwych wypadków. 

Dużym plusem dla osób pragnących ochronić w ten sposób posiadane mienie jest to, że polisy można dopasowywać do własnych potrzeb. Dzięki temu łatwo jest opracować personalizowany zakres ubezpieczenia, odpowiadający możliwościom finansowym klienta, jak i wymogom związanym na przykład z lokalizacją budynku czy też jego zwiększoną podatnością na różnego rodzaju zdarzenia. 

Realizatorem, który może zaproponować właścicielowi nieruchomości szeroki wybór rodzajów ubezpieczenia budynków w Lublinie, jest firma Ubezpieczenia Paulina Wilczak. Prowadzona działalność nakierowana jest każdorazowo na personalizację świadczeń, więc osoba, która zgłosi się do biura z prośbą o przygotowanie polisy zapewniającej ochronę mienia, z pewnością nie wyjdzie stamtąd niezadowolona z przedstawionej oferty. Wykonawca stara się, aby w treści dokumentu ubezpieczenia znalazły się wszystkie podpunkty, na których najbardziej zależy kupującemu, a miesięczna składka nie obciążała mocno domowego budżetu.

Dodano: 28-11-2021
Autor: Stanisław Rutkowski
Źródło:
https://pwubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-dla-firm/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: